Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Kosmodisk Classic Помагало за `рбет

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-82%

Ефикасно решение за сите кои страдаат од болки во грбот. Универзална големина што одговара на секого, потполно приспособлив и удобен за носење. Го купувате еднаш за цел живот!

Kosmodisk Classic Помагало за `рбет

Редовна цена: 3.390,00 ден.


Специјална цена: 619,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Ефикасно решение за сите кои страдаат од болки во грбот. Универзална големина што одговара на секого, потполно приспособлив и удобен за носење. Го купувате еднаш за цел живот!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Космодиск Класик може да се носи над или под долна облека

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки, но, ве молиме, придржувајте се кон упатството за употреба.

Препорачуваме употреба на Космодиск во период од 30 дена – за време на овој период Космодиск треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

  • КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.
  • По подолга употреба на КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет, може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перете во машина за перење алишта.
   

Уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ќе дејствува сè додека неговиот облик не се оштети.

Пред употребата, проверете дали постојат видливи оштетувања кај производот.

Космодиск Класик може да се носи над или под долна облека

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки, но, ве молиме, придржувајте се кон упатството за употреба.

Препорачуваме употреба на Космодиск во период од 30 дена – за време на овој период Космодиск треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

  • КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.
  • По подолга употреба на КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет, може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перете во машина за перење алишта.
   

Уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ќе дејствува сè додека неговиот облик не се оштети.

Пред употребата, проверете дали постојат видливи оштетувања кај производот.

За сите оние кои сакаат да се ослободат од болките во грбот

За сите кои сакаат удобност

 

За сите оние кои чувствуваат затегнатост

 

За сите кои сакаат соодветна потпора

 

За сите оние со болки во грбот и ’рбетот

     

Удобен, пријатен и не пречи во дневните активности

 

Ги стимулира мускулите и го намалува притисокот врз нив

 

Посебно дизајниран за оние кои поголем дел од денот седат.

 

Изработен во соработка со експерти за максимален ефект.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома