Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Hollywood Pants Панталони со висок струк

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-84%

Изгледајте одлично во најудобните панталони кои некогаш сте ги носеле! Hollywood Pants се модерни панталони кои за миг го затегаат вашиот стомак и прават да изгледате многу послаби. Добивате 3 пара со различен дизајн!

 • Изгледајте послаби за миг
 • Го кријат целулитот, ги измазнуваат нерамнините на телото
 • Тајната: двојниот слој на високиот ластик го измазнуваат стомакот
 • Го подигнуваат задникот и прават нозете да изгледаат подолги
 • 3 модерни дизајни
 • Без патенти и копчиња
 • Неверојатно удобни

Удобни хеланки со гламурозен изглед на дизајнерски панталони кои го обликуваат вашето тело.    

Hollywood Pants Панталони со висок струк

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 479,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Изгледајте одлично во најудобните панталони кои некогаш сте ги носеле! Hollywood Pants се модерни панталони кои за миг го затегаат вашиот стомак и прават да изгледате многу послаби. Добивате 3 пара со различен дизајн!

 • Изгледајте послаби за миг
 • Го кријат целулитот, ги измазнуваат нерамнините на телото
 • Тајната: двојниот слој на високиот ластик го измазнуваат стомакот
 • Го подигнуваат задникот и прават нозете да изгледаат подолги
 • 3 модерни дизајни
 • Без патенти и копчиња
 • Неверојатно удобни

Удобни хеланки со гламурозен изглед на дизајнерски панталони кои го обликуваат вашето тело.    

Дознајте повеќе
Детали за производот

Изгледајте послаби за миг благодарение на овие модерни панталони за обликување на телото

Дали сте изморени од неудобната облека за обликување? Сакате ли да изгледате послаби и да го сокриете стомакот. Ви ги претставуваме Hollywood Pants, панталоните со висок струк со вграден ластик кои ќе направат да изгледате многу послаби. 

Со Hollywood pants добивате:

 • удобност на хеланки,
 • изглед на дизајнерски панталони и
 • моќта на облеката за обликување

Сокријте го вишокот масни наслаги околу стомакот

Поголем дел од панталоните завршуваат под вашиот струк, и го остават стомакот да виси над линијата. Сега можете да го трансформирате вашето тело за неколку секунди!     

Hollywood Pants се дизајнирани за да:

 • ја измазнат половината,
 • да го израмнат стомакот и
 • да ги сокријат вишокот масни наслаги. 

Облечете ги, потегнете ги нагоре и погледнете како вашиот струк се измазнува за миг.

 • Пред

 • Потоа

Го подигнуваат задникот и го кријат целулитот

Задната страна на Hollywood Pants е исечена повисоко од предната што значи дека тие буквално го подигнуваат вашиот задник, а високиот струк прави вашите нозе да изгледаат подолги.   

Исто така, Hollywood Pants се толку дебели што го кријат целулитот и нерамнините на бутовите.

 • Пред

 • Потоа

3 прекрасни дизајни по цена на 1

Парчињата облека за обликување најчесто ги криеме под гардеробата, но Hollywood Pants гордо ќе ги носите. Тие се достапни во 3 модерни дизајни: со копчиња, патент и кристал, соодветни за скеоја пригода - приватна или професионална.

 • Со патент

 • Со копчиња

 • Со кристали

Неверојатни резултати за неколку секунди

 • Од предна страна

 • Од задна страна

 • Странично

 • Послаб изглед за миг!

Задоволните корисници изјавија:

 • Со овие панталони стомакот ми го нема, а погледнете ми го задникот - неверојатно.   

 • Благодарна сум што Hollywood Pants имаат висок струк, затоа што тонираат, измазнуваат и ми го даваат посакуваниот изглед.

Многу повисок струк од стандардните панталони

Стандардните панталони најчесто имаат низок струк.

Со Hollywood Pants можете да се наведнете и да подигнете работи од подот без да се чувствувате непријатно.

Растеглив материјал кој е неверојатно удобен

Hollywood Pants панталоните се растегнуваат и се прилагодуваат на секоја форма на телото.

Тие се достапни во 4 величини, и не заборавајте: нарачувате 1, а добивате 3 пара!  

Во комплетот добивате:

 • 1 x Hollywood pants со копчиња
 • 1 x Hollywood pants со патент
 • 1 x Hollywood pants со кристали

Величини:

 • S/M,
 • L/XL,
 • 2XL/3XL
 • 4XL/5XL

Материјал:

 • 95% полиестер, 5% еластин
 • Боја: црна

Hollywood Pants Панталони со висок струк

Технички карактеристики
Материјал еластин, полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома