Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Gymbit Wonder Arms Фитнес справа

Photo
Video
-40%

Револуционерниот Gymbit Wonder Arms уред за вежбање е целосен систем за вежбање на рацете. Тој е иновативна фитнес сензација која помага да согорите калории, го затегнува, обликува и тонира горниот дел од телото со 5 минути вежбање дневно. Тој е идеален како за почетници така и за сериозни атлети. Уредот помага да добиете цврсти, обликувани и тонирани раце и рамења со кои ќе се гордеете.

Gymbit Wonder Arms Фитнес справа

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 890,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 3
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Револуционерниот Gymbit Wonder Arms уред за вежбање е целосен систем за вежбање на рацете. Тој е иновативна фитнес сензација која помага да согорите калории, го затегнува, обликува и тонира горниот дел од телото со 5 минути вежбање дневно. Тој е идеален како за почетници така и за сериозни атлети. Уредот помага да добиете цврсти, обликувани и тонирани раце и рамења со кои ќе се гордеете.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Најновата фитнес сензација за која зборуваат сите жени

Дали вашите раце и рамена се слаби? Дали се единствен дел од вашето тело за кој не можете да најдете решение? Не си го троѓете времето - ви го претставуваме најновиот фитнес реквизитGymbit® Wonder Arm.

Gymbit Wonder Arms

Зајакнете ги, обликувајте и тонирајте ги мускулите на горниот дел на телото за само неколку минути на ден

Gymbit® Wonder Arms е уникатен реквизит со динамичен отпор со 3 различни ластици за отпор кои ќе ви помогнат да ги зајакнете, обликувате и тонирате рацете. Со овој иновативен реквизит за вежбање можете да таргетирате 4 различни групи на мускули:

 • трицепси
 • бицепси
 • рамена
 • гради и горниот дел од грбот

Безбедни и ефикасни вежби за рацете

Дали некогаш сте се запрашале зошто билдерите користат различни реквизити за вежбање, а не се ограничени само на тегови? Реквизитите за вежбање имаат голема предност затоа што ви овозможуваат да вежбате правилно и ја намалуваат можноста за повреди. Со Gymbit Wonder Arms вашите раце се во правилна положба, а притисокот врз зглобовите речиси и да не постои.

Gymbit Wonder Arms

Раце и рамена со чиј изглед ќе се гордеете

Рацете се оној дел од телото кој не се активира природно додека се движите, како што е случај со нозете и задникот. Па така, навистина е тешко да се ослободите од вишокот масни наслаги на рацете. За среќа, има решение кое ќе ви помогне да ги активирате мускулите на рацете. Gymbit Wonder Arms е идеален за сите, од почетници до професионалци. Со него добивате и 3 ластици за отпор.

Gymbit® Wonder Arms е ефикасен реквизит за во домашни услови со кој:

 • Ќе го обликувате, зајакнете и тонирате горниот дел од телото
 • Ќе ги намалите масните наслаги на рацете и ќе ги дефинирате мускулите
 • Ќе согорувате калории
 • Ќе дојдете до резултати за само неколку минути дневно
 • Обезбедува уникатни динамични движења со отпор
 • Ќе вежбате со помош на 3 различни пружини за отпор
 • Ќе ги зајакнете градите и грбот
 • Лесно се склопува за чување
Gymbit Wonder Arms

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star