Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

Photo
Video
-36%

Високо квалитетниот Gymbit Vibroshaper уред ви помага да согорите калории и да го затегнете вашето тело. Тој користи софистицирана осцилирачка технологија која помага да се согорат маснотиите и побрзо и побезбедно да се изгубат килограми. Тој има 3 нивоа на интензитет, 50 контракции на мускули, 99 различни команди за брзини и едно парче опрема. Потребни се само 10 минути вежбање дневно.

Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

Редовна цена: 14.990,00 ден.


Специјална цена: 9.545,00 ден.

Цена на рати: 12 x 795.42 ден
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Високо квалитетниот Gymbit Vibroshaper уред ви помага да согорите калории и да го затегнете вашето тело. Тој користи софистицирана осцилирачка технологија која помага да се согорат маснотиите и побрзо и побезбедно да се изгубат килограми. Тој има 3 нивоа на интензитет, 50 контракции на мускули, 99 различни команди за брзини и едно парче опрема. Потребни се само 10 минути вежбање дневно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Помалку труд, побрзи резултати

Со Vibroshaper ќе постигнете брзи резултати благодарение на технологијата на осцилација со која добивате 50 мускулни контракции во секунда. Со овој неверојатен систем за вежбање имате и многу други придобивки, како што се: помал напор, помала болка и минимална можност за повреди.

Како работи Vibroshaper?

Оваа технологија е првенствено развиена за спортистите со цел зголемување на нивната ефикасност. Мултидимензионалните вибрации на плочата го активираат “стрес рефлексот“ - неверојатно брза контракција на мускулите која го подобрува ефектот на вежбите. Вибрациите пенетрираат длабоко во мускулите и влијаат на зајакнување на мускулите и зацврстување на кожата. Истовремено, нема никаков притисок врз зглобовите, лигаментите и коските. 

Користете го за пасивни вежби:

Застанете, седнете или легнете на оваа справа и не правете ништо, а истовремено слабејте.

Вклучете ја во редовните вежби за подобри резултати:

Вклучете го Vibroshaper во секојдневните вежби.

Вежби за целото тело

Vibroshaper нуди 3 нивоа на интензивни, мултидимензионални вибрации кои стимулираат до 50 контракции во секунда и 99 различни брзини за вежбање со кои следуваат брзи резултати. Со овој неверојатен производ вие можете да:

 • ги тонирате и обликувате мускулите на целото тело
 • ги дефинирате мускулите преку осцилација
 • ги зајакнете проблематичните области на вашето тело
 • ја подобрите циркулацијата
 • го намалите заморот
 • ја зголемите густината на коските
 • го подобрите метаболизмот
 • го зачувате здравјето на зглобовите, лигаментите и коските

Максимална дозволена тежина на корисник: 100 кг.

Соодветна за почетници и професионалци

Едноставна за користење и складирање

Технички карактеристики
Димензија 62.5 см. x 38.5 см. x 12 см. (Должина X Ширина X Височина)
Максимална тежина на корисник 100 кг.

Рецензии од купувачи 6 рецензии

4,65

6 рецензии

6 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Маријс

www.topshop.com.mk

28.11.2019

Одличен
Денес го купив и го пробав. Одличен е. Ќе напишам наново рецензија за месец дена

Диме

www.topshop.com.mk

13.6.2019

Препорачувам
За слабеење а и зацврстување, предобар!!! Препорачувам!!!

Бети

www.topshop.com.mk

12.6.2019

од ли чен
Предобар!
Цело тело боли после тренинг! Плус... чао целулит! :D Ич да не се мислите, скроз се исплати

Петар

www.topshop.com.mk

30.5.2019

Одличен
одличен, го препорачувам на секој за брзо и лесно слабеење

iveta

www.topshop.sk

27.4.2018

iveta
Fakt to pomaha. Telo sa vypne. Len mam taky problem ,ze ma boli sanka a zuby. Chcem sa spytat ci ma niekto podobne problemi po cvyceni. Neviem ci dovodom mojich pocitov je vibrovacia plosina. dakujem . Iveta.
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Pokiaľ trpíte bolesťou zubov, tak pohyb na plošine určite tomu neprospieva. Odporúčame vyhľadať lekára a konzultovať bolesť s ním.
Wellneo

Kamila

www.wellneo.cz

25.4.2018

dobry stroj
jednu hvězdičku dolu za cenu, ale jinak je to perfektni a opravdu pomaha po par tydnech jsou videt vysledky

6 производ(и)