Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Gymbit Gym Toner Pro Фитнес справа

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-86%

Gymbit Gym Toner Pro ќе ви помогне да го тонирате вашето тело и да ослабнете. Ова е најсоодветниот и ефективен уред за вежбање кој согорува калории, ги обликува вашите стомачни мускули, ги зајакнува мускулите кај вашиот грб, ги обликува и гради мускулите кај вашите задни делови, колковите, основата, рацете, градите и бедрата. Има 3 различни нивои на отпор и 10 различни вежби.

Gymbit Gym Toner Pro Фитнес справа

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 349,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Gymbit Gym Toner Pro ќе ви помогне да го тонирате вашето тело и да ослабнете. Ова е најсоодветниот и ефективен уред за вежбање кој согорува калории, ги обликува вашите стомачни мускули, ги зајакнува мускулите кај вашиот грб, ги обликува и гради мускулите кај вашите задни делови, колковите, основата, рацете, градите и бедрата. Има 3 различни нивои на отпор и 10 различни вежби.

Дознајте повеќе
Детали за производот

10 ефикасни вежби во удобноста на вашиот дом

Gymbit Gym Toner Pro е ефикасно решение за вежби на целото тело затоа што ви овозможува да ги зајакнете и тонирате мускулите на рацете, нозете, абдоменот,... 

Сакате идеално тело?

Оваа цел многу брзо ќе ја остварите со помош на Gymbit Gym Toner Pro. Преку 10 неверојатни вежби со кои:

 • Ќе согорувате калории
 • Ќе ги обликувате и тонирате стомачните мускули
 • Ќе ги зајакнете мускулите на грбот
 • Ќе ги обликувате и зајакнете мускулите на задникот, колковите, рацете, градите и нозете

Се што ви е потребно за идеални вежби и идеално тело!

 • Обликувајте ги долните абдоменални мускули

 • Привлечни раце и гради

 • Тонирајте ги нозете

 • Импресивни странични мускули

 • Зајакнете го средишниот дел

 • Обликувани “плочки“ на стомакот

Целото семејство може да ја користи

Gymbit Gym Toner Pro нуди иновативен систем на прилагодување на отпорот со прилагодување на позицијата на двете рачки: ставете ги двете рачки нанадвор за отпор поголем од 26 кг, едната рачка нанадвор, другата навнатре за среден отпор од 20 кг и двете рачки навнатре за мал отпор од 16 кг. Затоа е идеална за целото семејство (мажи, жени па дури и деца) за интензивни вежби со кои се постигнуваат вистински резултати.  

 • Ниво 1 (ниско): двата дела навнатре – мал отпор за слабеење

 • Ниво 2 (средно): еден дел навнатре еден нанадвор – среден отпор

 • Ниво 3 (тешко): двата дела нанадвор - висок отпор за дефинирање на мускулите

Поедноставни и поудобни вежби

Gymbit Gym Toner Pro ги олеснува вежбите и е многу едноставен за употреба и складирање.  

Вистински резултати кај секого

Не е важно дали сте професионалци или почетници, Gym Toner Pro е дизајниран да соодветствува на сите нивоа на физичка подготвеност.   

 • Пред

 • Потоа

 • Пред

 • Потоа

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Lenka

www.wellneo.cz

Skvělý pomocník
Perfektní když nemáte čas chodit do posilovny kvůli dětem, večer vytáhnu u televize a paráda!

1 производ(и)