Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Gymbit Bodyshaper Гел подлоги

Photo
Video
-76%

Gymbit перничињата за вежбање се клучни за вашите резултати во тонирањето и вашата удобност. Комплетот вклучува: 2х перничиња за вежбање наменети за различни мускули кај рацете, задникот, нозете и појасот како и за регенерирање. Тие нудат оптимално таргетирање на мускулите и тренинг за сите мускули и регенерација. Уредот е лесен за користење.

Gymbit Bodyshaper Гел подлоги

Редовна цена: 290,00 ден.


Специјална цена: 69,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Gymbit перничињата за вежбање се клучни за вашите резултати во тонирањето и вашата удобност. Комплетот вклучува: 2х перничиња за вежбање наменети за различни мускули кај рацете, задникот, нозете и појасот како и за регенерирање. Тие нудат оптимално таргетирање на мускулите и тренинг за сите мускули и регенерација. Уредот е лесен за користење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Наменети за сите групи на мускули за нивно ефикасно обликување

BodyShaper перничињата нудат електро - магнетна стимулација на сите групи на мускули во вашето тело.

Меки, флексибилни и 100% безбедни

BodyShaper гел перничињата се меки, флексибилни и удобни - совршено се прилагодуваат на обликот на мускулите. Системот е 100% безбеден. Потребно е да ги менувате на секои 30-40 сесии.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star