Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Gymbit 6Abs Shaper Гел подлоги

Photo
Video

Употреба на ЕМС перничињата е идеална за зајакнување и тонирање на абдоминалните мускули. Тие треба да се менуваат на секои 30-40 сесии.

Gymbit 6Abs Shaper Гел подлоги
490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Употреба на ЕМС перничињата е идеална за зајакнување и тонирање на абдоминалните мускули. Тие треба да се менуваат на секои 30-40 сесии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Обликувајте ги стомачните мускули за само неколку минути дневно

6Abs Shaper гел перничињата се направени специјално за 6Abs Shaper апаратот, кој ги тонира вашите стомачни мускули, ви помага во рехабилитацијата по повреда и ве опушта по напорниот ден, за само 20 минути дневна употреба. 

Меки, флексибилни и 100% безбедни

6Abs Shaper гел перничињата се меки, флексибилни и удобни - совршено се прилагодуваат на обликот на вашиот стомак. Системот е 100% безбеден. Потребно е да ги менувате на секои 30-40 сесии. 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star