Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Готвач под притисок 6л.

Photo
Video
-57%
Сигурно и вие не сакате да поминете цел ден со готење во кујната. Најдобар избор за побрзо, и што е најважно поздраво готвење е готвач под притисок. Затоа ви го претставуваме најдобриот избор а тоа е Готвачот под притисок со капацитет од 6л.
Готвач под притисок 6л.

Редовна цена: 9.990,00 ден.


Специјална цена: 4.290,00 ден.

Од 4.075,50 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо
Сигурно и вие не сакате да поминете цел ден со готење во кујната. Најдобар избор за побрзо, и што е најважно поздраво готвење е готвач под притисок. Затоа ви го претставуваме најдобриот избор а тоа е Готвачот под притисок со капацитет од 6л.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Универзален лонец со широко дно и капацитет од 6л. - Совршен за брзо и лесно готвење

Сигурно и вие не сакате да поминете цел ден со готење во кујната. Најдобар избор за побрзо, и што е најважно поздраво готвење е готвач под притисок. Затоа ви го претставуваме најдобриот избор а тоа е Готвачот под притисок со капацитет од 6л.

Готвач под притисок 6л.

Иновативен готвач со индукциско дно - врвни перформанси и практичност

Изработен од не'рѓосувачки челик 18/10 и опремен со турбо индукциско дно. Со дијаметар од 22 см. и висина од 16.5 см., овој готвач под притисок овозможува врвни кулинарски достигнувања. Може да се користи на сите видови шпорети, вклучувајќи и индукциски. Има можност за постојано прилагодување на пареата што овозможува прецизна контрола за време на готвењето. Има ергономски рачки за лесно ракување, отварање и затварање само со една рака. Благодарение на повеќеслојното термичко дно, овој готвач овозможува да заштедите енергија и до 35%.

Готвач под притисок 6л.

Технички карактеристики и предности:

  • Материјал: не'рѓосувачки челик 18/10
  • Капацитет: 6л.
  • Скала за мерење
  • Систем за заштита
  • Заштедува дури до 35%
Готвач под притисок 6л.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star