Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Fast Sew - Рачна машина за шиење

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-81%

Продолжете го животниот век на вашата облека со рачната машина за шиење Fast Sew. Со не можете да сошиете скинати ремени, панталони или кошули, па дури и оштетен ранец и тоа без никаков напор.

Top Shop Fast Sew - Рачна машина за шиење

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Продолжете го животниот век на вашата облека со рачната машина за шиење Fast Sew. Со не можете да сошиете скинати ремени, панталони или кошули, па дури и оштетен ранец и тоа без никаков напор.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сошијте ја со леснотија вашата облека

Дали ги искинавте вашите омилени јакна, перница, па дури и ранец? Дали морате да фрлате облека бидејќи професионалните услуги за шиење се премногу скапи и одземаат многу време?

Спасете ја вашата облека и заштедете ги вашите пари – ви ја претставуваме Fast Sew, компактна машина за шиење која е речиси исто ефикасна како и класичната машина за шиење – без никакво претходно искуство во шиењето.

Fast Sew

Практична, без кабел и соодветна за сите типови на материјали

Fast Sew е компактна машина за шиење која се вклучува само со притискање на едно копче. И покрај тоа што таа е мала, таа е одлична за речиси сите материјали.

Видови облека

 • Fast Sew

  Тенки фармерки

 • Fast Sew

  Кошула

 • Fast Sew

  Чипка

 • Fast Sew

  Детска облека

Домашен текстил

 • Fast Sew

  Завеси

 • Fast Sew

  Чаршав

 • Fast Sew

  Јоргани

 • Fast Sew

  Перници

Повеќенаменска

 • Fast Sew

  Ранци

 • Fast Sew

  Шатори

 • Fast Sew

  Рачни изработки

Сошијте ја облеката додека ја носите на себе

Fast Sew е толку лесна машина и безбедна за употреба, па затоа вие ќе можете да ја користите додека ја носите на вас облеката која треба да се сошие.

На овој начин ќе заштедите време особено кога ќе забележите дека нешто е искинато на една минута пред да заминете од дома.

Fast Sew

Апарат што е задолжителен за секој дом

Секое домаќинство би требало да го има овој производ. Fast Sew работи на батерии и можете да го носите со себе било каде.

Fast Sew е совршен за почетници на кои им е потребно уште искуство со шиењето.

Fast Sew пакетот содржи:

 • Машина за рачно шиење,
 • Прирачник за користење,
 • Дополнителна игла (1x),
 • Додаток за вденување (1x),
 • Макара за намотување на конец (2x),
 • Продолжена осовина (1x),
 • Кука (1х)
 • 1x Fast Sew главен уред

За овој производ потебни се 4 AA батерии (кои не се дел од пакетот).

Fast Sew
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики За овој производ потебни се 4 AA батерии (кои не се дел од пакетот).

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Tome

www.topshop.com.mk

Odlicno
Одличен производ

1 производ(и)