Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Освежете ја вашата бања со овој супер мек пешкир изработен од 100% памук, за целосно природна, антиалергиска, мекост, впивливост и издржливост, за едноставен начин до поголема удобност во бањата. Достапен е во две димензии и четири бои: виолетова, светло сина, сива и темно сина, дополнети со класично порабување на краевите. Се пере во машина на 60° и брзо се суши за дополнителна хигиена.

Dormeo Whipstitch Пешкир
890,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Освежете ја вашата бања со овој супер мек пешкир изработен од 100% памук, за целосно природна, антиалергиска, мекост, впивливост и издржливост, за едноставен начин до поголема удобност во бањата. Достапен е во две димензии и четири бои: виолетова, светло сина, сива и темно сина, дополнети со класично порабување на краевите. Се пере во машина на 60° и брзо се суши за дополнителна хигиена.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Обновете ги вашите пешкири, изберете пешкир со класичен стил и безвременска удобност

Заменете ги изморените и груби пешкири со меки, свежи пешкири од најновата Dormeo Whipstitch линија.

Изработен е од висококвалитетен памук, со рабови прекрасно надополнети со класично порабување, што го прави овој пешкир лесно и прифатливо решение за зголемена удобност и стил во бања.

Dormeo Whipstitch Towel

Совршена комбинација со стилски дизајн

 • Изработен од 100% памучни влакна, познати по своите неверојатни карактеристики на мекост и цврстина
 • Антиалергиски, брзо се суши и има одлична впивливост
 • Достапен е во нежни бои кои одлично ќе изгледаат во секоја спална соба
 • Рабовите на овој неверојатен пешкир се финиширани со традиционално порабување.
 • Се пере на 60°C
Dormeo Whipstitch Towel

Достапен во 4 елегантни бои

Dormeo Whipstitch Пешкирот е достапен во 4 елегантни бои:

 • виолетова
 • светло сина
 • сива
 • темно сина

Достапен во две димензии, 50x100см и 70x140см.

Dormeo Whipstitch Towel

Едноставен и безвременска Dormeo Whipstitch линија

Уживајте во удобноста со новата Dormeo Whipstitch линија која вклучува:

 • ќебе
 • јорган
 • перница
 • декоративна перница
 • пешкир
Dormeo Whipstitch Towel
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star