Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Dormeo Whipstitch Декоративна перница

Photo
Video
Outlet

Направете го секој стол или кауч поудобен и стилски, со додавање на оваа преубава перница. Полнета со Wellsleep® влакна за неверојатна мекост на која ќе обожавате да се одморате. Секоај перница има 2 нијанси и 2 текстури, со класично порабување, кој додава на безвременскиот квалитет на овој тренди дизајн. Димензија 40x40см, достапна во сина, виолетова и зелена боја и се пере на 30°C.

Dormeo Whipstitch Декоративна перница
490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Направете го секој стол или кауч поудобен и стилски, со додавање на оваа преубава перница. Полнета со Wellsleep® влакна за неверојатна мекост на која ќе обожавате да се одморате. Секоај перница има 2 нијанси и 2 текстури, со класично порабување, кој додава на безвременскиот квалитет на овој тренди дизајн. Димензија 40x40см, достапна во сина, виолетова и зелена боја и се пере на 30°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Квалитетен дизајн за безвременски стил

Често се случува најмалите елементи да прават најголема разлика во чувството кое го нуди една соба и само неколку работи покажуваат на вистински дом, повеќе од прекрасна декоративна перница.

Dormeo Whipstitch Декоративната перница е мека, со кадифена удобност која нуди одличен проток на воздух. Има неверојатен дизајн со две нијанси од секоја од трите достапни бои, виолетова, сина и зелена. Перницата има и класично порабување на краевите.

Dormeo Whipstitch Cushion

Wellsleep® за хигиена и удобност

 • Полнета е со Wellsleep® влакна, кои ѝ даваат на перницата мекост на налик на полнење од пердуви
 • Двостран дизајн кој нуди стилска надградба, како и боја и текстура идеална за вашиот простор
 • Минимално ја впива влагата, спречува појава на мириси и дамки, додека воздушните џебови овозможуваат таа да ја задржи својата форма
 • Хигиенска и целосно се пере на 30°C
Dormeo Whipstitch Cushion

Достапна во 3 елегантни комбинации на бои

Dormeo Whipstitch Декоративната перница има прекрасен дизајн кој користи две нијанси од една од трите достапни бои:

 • свежо зелена
 • романтична виолетова
 • светло сина

Перницата е финиширано со класично порабување на краевите, кој овозможува таа да изгледа преубаво долги години.

Димензија 40x40см.

Dormeo Whipstitch Cushion

Едноставна и безвременска Dormeo Whipstitch линија

Искусете ја удобноста со новата Dormeo Whipstitch линија, која содржи:

 • ќебе
 • јорган
 • перница
 • декоративна перница
 • пешкир
Dormeo Whipstitch Cushion
Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% polyester
Димензија 40x40 cm
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% polyester
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ