Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Dormeo Whipstitch Ќебе

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Уживајте во поголема удобност, стил и топлина со ова супер меко ќебе, совршено за дома и надвор. Класичниот надворешен раб во комбинација со две бои, виолетова, сина или зелена, со различен финиш на секоја страна. Користете го на каучот, во кревет, во автомобилот, додека кампувате или патувате. Идеалено и практично за подарок, достапен во две димензии.

Dormeo Whipstitch Ќебе
Од 1.890,00 ден. До
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во поголема удобност, стил и топлина со ова супер меко ќебе, совршено за дома и надвор. Класичниот надворешен раб во комбинација со две бои, виолетова, сина или зелена, со различен финиш на секоја страна. Користете го на каучот, во кревет, во автомобилот, додека кампувате или патувате. Идеалено и практично за подарок, достапен во две димензии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобни и опуштени со ова ново стилско ќебе

За време на постудените денови и ноќи, добро е чувството кога ќе се завиткате во ќебе, за дополнителна топлина и удобност, за чувство на безбедност кое ќе ви помогне да го опуштите умот и да ги заборавите сите грижи кои ги носи денот.

Сега, можете да го подарите совршениот подарок, за вас или за вашите сакани, со избор од три прекрасни бои, кои ќе го разубават сечиј дом.

Dormeo Whipstitch Blanket

Неверојатно удобен и совршен во текот на целата година

 • Изработен од 100% мек материјл за мекост и кадифена удобност која дише и лесно се одржува
 • Совршено за сите сезони
 • Користете го на каучот, во кревет, во автомобилот, додека кампувате или патувате
 • Двобоен дизајн, со различна нијанса и контрастни шевови
 • Супер мек и неверојатно пријатен на допир
 • Хигиенско ќебе кое целосно се пере на 30°C
Dormeo Whipstitch Blanket

Достапен во 3 елегантни комбинации на бои и 2 димензии

Dormeo Whipstitch ќебето има двостран дизајн кој има различна нијанса од една од трите бои на секоја страна:

 • свежа зелена
 • романтична виолетова
 • светло сина

Едната страна нуди богата, кадифена текстура, додека другата нуди помазен и деликатен допир.

Ќебето има класичен шев на работ.

Достапен во две димензии, 140x200см и 200x200см.

Dormeo Whipstitch Blanket

Квалитетен дизајн и безвременски стил

 • Dormeo Whipstitch Blanket

  Различни бои на секоја странаe

 • Dormeo Whipstitch Blanket

  Класичен надворешен раб во контрастна боја

Едноставна и безвременска Dormeo Whipstitch колекција

Искусете ја удобноста со новата Dormeo Whipstitch линија, која вклучува:

 • ќебе
 • јорган
 • перница
 • декоративна перница
 • пешкир
Dormeo Whipstitch Blanket
Технички карактеристики
Димензија 140x200 cm; 200x200cm
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% polyester
Полнење 100% polyester
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Branka Bozinovska

www.topshop.com.mk

Prekrasen Proizvod od DORMEO
Da vi kazam naj iskreno:
Preubavo kebe
Go obozavaaat moite deca
Ke poracam uste dve i site tri deca ke si imaat svoe kebe.

1 производ(и)