Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Дизајн со водени бои со виолетова и сина од едната страна како и бела на другата. Изработена од памук, се пере на 40℃. Единечниот сет вклучува 140x200 см навлака за јорган и 50х70 см навлака за перница, двојниот сет вклучува 200x200 см навлака за јорган и 2 навлаки за перници. Навлаката за јорган се затвора со копчиња, а навлаката за перница како плико.

Dormeo Watercolor Постелнина
Од 1.290,00 ден. До
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дизајн со водени бои со виолетова и сина од едната страна како и бела на другата. Изработена од памук, се пере на 40℃. Единечниот сет вклучува 140x200 см навлака за јорган и 50х70 см навлака за перница, двојниот сет вклучува 200x200 см навлака за јорган и 2 навлаки за перници. Навлаката за јорган се затвора со копчиња, а навлаката за перница како плико.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мистичен дизајн во вашата спална соба

Dormeo постелнината е направна од мека навлака за јорган и навлака за перница.

4 комбинации од 1 постелнина

Едната страна има дизајн со виолетова и сина боја, а другата е во класична бела боја, со 4 неверојатни комбинации кои идеално се вклопуваат во вашата спална соба:

  • Дизајн во боја на навлаката за јорган, бел за перницата
  • Дизајн во боја на навлаката за перница, бел за јорганот
  • Дизајн во боја на двете навлаки
  • Бела боја за двете навлаки
Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Материјал памук, полиестер
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star