Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Warm Hug Сет ќебе и перница V2

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-89%

Warm Hug сетот е присутен во голем дел од домовите на луѓето. Мек, топол и пријатен за комплетно уживање на вас и вашето семејство.  Warm Hug сетот сега е достапен во 6 бои: сина, црвена, зелена, сива, кафеава и розева.

Dormeo Warm Hug Сет ќебе и перница V2

Редовна цена: 4.780,00 ден.


Специјална цена: 549,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Warm Hug сетот е присутен во голем дел од домовите на луѓето. Мек, топол и пријатен за комплетно уживање на вас и вашето семејство.  Warm Hug сетот сега е достапен во 6 бои: сина, црвена, зелена, сива, кафеава и розева.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Warm Hug сет за магични моменти

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

Специјално издание на Warm Hug детски сет.

Дали барате идеален подарок за најмилите?

Секоја година се мислите што да им подарите на вашите најмили? Одберете го неверојатно мекиот Warm Hug сет! Одличен подарок кој ќе им пружи максимална мекост и топлина на Вашите најмили во текот на целата година.

Warm Hug сетот е одличен подарок - покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака: Home is where the heart is.

Warm Hug Сет

Доволно големо за да може да ужива целото семејство

Оваа година Warm Hug сетот е достапен и во нова димензија - 200x200см. Завиткајте се и уживајте сите заедно.

Затоплете ги вашите стапала

На едната страна од ќебето има џеб во кој ќе ги затоплите стапалата. Секој сет е спакуван како подарок со машна на која има специјална порака.

Warm Hug Сет

Која е Вашата омилена боја?

Магични бои кои одговараат во секоја пригода и се вклопуваат во секој декор

Сетот е достапен во 6 бои: Сива, Розева, кафеава, Зелена, Црвена и Сина.

Warm Hug Сет

Повеќе од 1,5 милиони среќни корисници на Warm Hug

За 5 години, Warm Hug стана неизбежен дел од семејствата ширум Европа. Тој стана дел од незаборавните моменти за време на празниците.

Освежете го просторот

Овој сет одлично се вклопува во секој простор, има 2 варијации на бои на горната и долната страна, разубавувајќи го вашиот дом.

Перничињата можат да бидат украсни, но и функционални. Перничето и ќебето можат да се перат во машина на 30ºC.

Warm Hug Сет

Погледнете ги и останатите производи од Warm Hug 2018 колекцијата

Технички карактеристики
Димензија 130x190 сет (ќебе 130x190 + перница 40x40); 200x200 сет (ќебе 200x200 +перница 40x40)
Дополнителни карактеристики Горна страна: 100% полиестер; Долна страна: 100% полиестер
Дормео програма дневна соба
Полнење 100% полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома