Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Dormeo Warm Hug Сет 2021

Photo
Video

Оваа зима подарете луксузност, со најновото издание на секогаш популарниот Warm Hug Сет. Придружете се на повеќе од 2,5 милиони среќни корисници кои веќе уживаат во мекото, топло ќебе во единечна или дупла димензија. Плус, сетот има и мека перница полнета со Wellspring® микровлакна. Достапен во 2 дизајни и 6 бои.

Dormeo Warm Hug Сет 2021
Од 3.180,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 7
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Оваа зима подарете луксузност, со најновото издание на секогаш популарниот Warm Hug Сет. Придружете се на повеќе од 2,5 милиони среќни корисници кои веќе уживаат во мекото, топло ќебе во единечна или дупла димензија. Плус, сетот има и мека перница полнета со Wellspring® микровлакна. Достапен во 2 дизајни и 6 бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Најудобниот начин за да покажете некому дека ви значи

Го знаете ли тоа чувство кога ќе се завиткате по топло, меко ќебе, за време на студена, зимска ноќ? Колку сте опуштени и среќни...

Сега, вие или вашите сакани можете да уживате во истото ова чувство во секое време, со овој ексклузивен сет од ќебе и перница, оваа година со нов дизајн и бои.

Dormeo Warm Hug Set 2021

Дизајнирано за максимално уживање

Приказната за Warm Hug потекнува од Божиќ 2013-та година со лансирањето на првото ќебе, специјално дизајнирано за уживање и топлење пред телевизорот.

Сега, вие можете да уживате во најновата верзија на овој сет, во свеж дизајн, со 2-во-1 удобност, произведена со употреба на искуството кое Dormeo® го има во создавање на удобни домови.

Dormeo Warm Hug Set 2021

Удобност која ќе сакате да ја споделите

Уживање за сите, овој сет е одличен подарок за вашите сакани за празниците или кога деновите и ноќите се посвежи. Единствениот проблем е што откако ќе го допрете ова меко ќебе и откако ќе ја прегрнете оваа преубава перница, ќе ги сакате само за себе!

Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021

6 прекрасни бои и двостран дизајн за 4 изгледи од еден сет

Класичен омбре дизајн со листови во златна, сива или зелена боја.

 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021

Модерен цик-цак дизајн во црвена, сина и розева боја.

 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021

Повеќе од ќебе - прегратка

 • Ќебето нуди луксузна мекост, со вештачко крзно од едната страна и мек материјал од другата.
 • Користете го за покривање пред телевизорот. Чувајте еден во автомобилот или во спалната соба за дополнителна топлина во текот на ноќта.
 • Додатокот од две копчиња, го прави ова ќебе лесно за носење со вас или за да го претворите во голем топол џеб за вашите стапала.

Достапни се две димензии, 130x190см и 200x200см, доволно големо за сечие уживање.

Dormeo Warm Hug Set 2021

Перницата која најмногу ќе сакате да ја прегрнувате

 • Лесна и топла.
 • Со уникатна структура која создава воздушни џебови за зголемен волумен и чувство на мекост.
 • Хигиенски.

Димензија 40x40см и перничето, исто како ќебето, може да се пере во машина на 30°C.

Dormeo Warm Hug Set 2021
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Con

www.topshop.com.mk

Ubavina
Son,ubavina i uzivanje

1 производ(и)