Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Warm Hug Сет ќебе и перница

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-50%

Најтоплите, најмеките и најсилните прегратки - со најновиот Dormeo Warm Hug сет од перница и ќебе! Овој неодолив сет е направен од неверојатно меки и пријатни материјали. Сетот се пере во машина за загарантирана хигиена! Достапен во единечна и двојна димензија.

Dormeo Warm Hug Сет ќебе и перница

Редовна цена: Од 2.980,00 ден. До


Специјална цена: Од 1.490,00 ден. До

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Најтоплите, најмеките и најсилните прегратки - со најновиот Dormeo Warm Hug сет од перница и ќебе! Овој неодолив сет е направен од неверојатно меки и пријатни материјали. Сетот се пере во машина за загарантирана хигиена! Достапен во единечна и двојна димензија.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Warm Hug сет за магични моментиe

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

Dormeo Warm Hug Set 2020

Дали барате идеален подарок за најмилите?

Секоја година се мислите што да им подарите на вашите најмили? Одберете го неверојатно мекиот Warm Hug сет! Одличен подарок кој ќе им пружи максимална мекост и топлина на Вашите најмили во текот на целата година.

Warm Hug сетот е одличен подарок - покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака “Home is Where the Heart Is”.

Dormeo Warm Hug Set 2020 Dormeo Warm Hug Set 2020 Dormeo Warm Hug Set 2020 Dormeo Warm Hug Set 2020

Преубавата Warm Hug приказна продолжува

Завиткајте се во најтоплата и најмеката прегратка. Доволно е голем за целото семејство, но, можете да си го чувате само за вас.

Што и да одлучите, најновиот сет има копче од страна, па ќебете ќе остане на место, за вие да можете да уживате во неговата удобност.

Dormeo Warm Hug Set 2020

Многу повеќе од ќебе, прегратка

Супер мек и крзнен, Warm Hug сетот е идеален за студените зимски денови. Без разлика дали сакате да уживате со добра книга или пред телевизор, овој сет од ќебе и перница ќе го претвори секој дел од домот во оаза на удобност.

Достапен во 2 димензии, 130x190 cm и 200x200 см., доволно голем за максимално уживање. Може и целосно да се пере во машина на 30°C

Dormeo Warm Hug Set 2020

Најдоброто перниче за гушкање

Благодарение на најмеките материјали и вештачкото крзно, Warm Hug перницата ќе стане вашата омилена. Полнета е со Wellsleep® напредни микровлакна, за неверојатна удобност.

Dormeo Warm Hug Set 2020

4 изгледи во само еден сет

Ќебето и перницата можат да се превртуваат, така што секогаш ќе имате модерен и стилски изгледн на сетот.

Дизајн со текстура во боја

Едната страна има боја која се прелева од светло до темно, со прекрасен омбре ефект, во розева или сива боја. Другата страна е бела.

  • Dormeo Warm Hug Set 2020
  • Dormeo Warm Hug Set 2020

Ткаен дизајн на вештако крзно

Едната страна е во виолетова или црвена боја, додека другата е бела.

  • Dormeo Warm Hug Set 2020
  • Dormeo Warm Hug Set 2020

Дополнителни бои

Можеби повеќе сакате златна или кралска зелена боја? Имаат различна текстура, но се уште се извонредно меки. Погледнете ги тука.

Dormeo Warm Hug Set 2020
Технички карактеристики
Димензија 130x190см., 200x200см.
Дополнителни карактеристики Сет од ќебе и перница
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.