Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-50%

Подарете го идеалниот подарок за вас или за саканите, подарете го новиот Dormeo Warm Hug Lux Сет. Совршената комбинација на топло, меко ќебе и перница, за поголема удобност во секој дом. Достапен е во две бои и двостран дизајн со текстура кои го прават овој сет идеален за опуштање, спиење или за попладневната дремка. Има две димензии и е совршен за парови и семејства.

Dormeo Warm Hug Lux Сет

Редовна цена: Од 3.680,00 ден. До


Специјална цена: Од 1.840,00 ден. До

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подарете го идеалниот подарок за вас или за саканите, подарете го новиот Dormeo Warm Hug Lux Сет. Совршената комбинација на топло, меко ќебе и перница, за поголема удобност во секој дом. Достапен е во две бои и двостран дизајн со текстура кои го прават овој сет идеален за опуштање, спиење или за попладневната дремка. Има две димензии и е совршен за парови и семејства.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршениот подарок за потопли зимски денови

Постудените денови и подолги ноќи повторно се тука, затоа, обезбедете си совршен сет, за најудобно уживање во домот.

Луксузен сет од ќебе и перница од Dormeo Warm Hug линијата, кои ќе ја направат зимската сезона поудобна за илјадници задоволни корисници.

Dormeo Warm Hug Lux Set

Внатрешниот дизајн е многу повеќе од добар изглед

Dormeo Warm Hug Lux Сетот вклучува два премиум производи со луксузен изглед и чувство, изработени според највисоките стандарди и удобност според експертите за спиење. Перницата ќебете се имаа двостран дизајн, достапни во сина и розева боја.

  • Dormeo Warm Hug Lux Set
  • Dormeo Warm Hug Lux Set

Уживајте во топлината и луксузноста на два начини

  • Уживајте со најмекото перниче кое постои, со сите предности на Wellsleep® напредните микровлакна. Овој неверојатен материјал е лесен и топол, со уникатна структура која создава воздушни џебови за поголемен волумен и мекост.
  • Ќе обожавате да се одморате под мекото и топло ќебе и ќе уживате додека гледате телевизија, читате книга или додека спиете со уште поголема удобност во креветот.
Dormeo Warm Hug Lux Set

Висококвалитетни материјали, за долгогодишна употреба

Перницата и ќебето се изработени од висококвалитетни материјали кои се нежни кон кожата и изгледаат фантастично. Ќебето е достапно во димензија 130x190см и 200x200см, совршени за сите.

И перницата и ќебето може да се перат целосно во машина на темпратура од 30°C.

Dormeo Warm Hug Lux Set
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ