Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Dormeo Warm Hug Детско перниче Ѕвезда

Photo
Video

Dormeo Warm Hug Детското перниче е прекрасно, меко перниче во форма на ѕвезда кое свети и менува боја во темница. Совршено ќе ја надополни атмосферата во собата на вашето дете и ќе му донесе слатки сништа.

Dormeo Warm Hug Детско перниче Ѕвезда
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Warm Hug Детското перниче е прекрасно, меко перниче во форма на ѕвезда кое свети и менува боја во темница. Совршено ќе ја надополни атмосферата во собата на вашето дете и ќе му донесе слатки сништа.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За совршена атмосфера во собата на вашето дете

Во зимскиот период, кога сте стемнува порано и ноќите знаат да бидат навистина долги, ова меко перниче во форма на ѕвезда ќе го развесели и израдува вашето дете. Dormeo Warm Hug Детското перниче во форма на ѕвезда ќе стане најсакано перниче на секое дете.

Смирувачко светло во пастелни бои и совршено мека површина

Вашето дете ќе заспие полесно и ќе ги сонува ѕвездите со ова прекрасно перниче кое свети. Ќе ве разнежни секој пат кога ќе го допрете. 

Економична ЛЕД светилка која долго ќе свети

Dormeo Warm Hug Детското перниче ѕвезда има ЛЕД светилка кој свети во темница и се менува во 7 различни пастелни бои. Разботи на 3 x AA батерии кои се скриени на задната страна со патент - само притиснете на копчето на краевите на перничката за да го уклучите. 

Уживајте во целосниот сет

Како и секоја година, сакаме да ви понудиме радост со нашите нови производи, па така, перничето по својот дизајн и карактеристики одговара со цела Warm Hug колекција. Ова перниче кое менува бои совршено ќе се вклопи и со Dormeo Warm Hug Детскиот сет - бидејќи тoj исто така има дизајн со ѕвезди и свети во темница.

Погледнете ја целата Warm Hug колекција 2019 тука >>

Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро памук
Димензија 39x36 см.
Дормео програма дневна соба
Навлака полиестер
Се пере во машина не

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star