Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-23%

Уживајте во неверојатна мекост и топлина. Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од меко вештачко крзно кое ви нуди топлина и удобност. Достапна е во две бои - сива и розева, и 3 димензии - S, M и L.

Dormeo Warm Hug V1 Наметка

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 299,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во неверојатна мекост и топлина. Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од меко вештачко крзно кое ви нуди топлина и удобност. Достапна е во две бои - сива и розева, и 3 димензии - S, M и L.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во неверојатна мекост и топлина

Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од меко вештачко крзно кое ви нуди топлина и удобност! 

Мали детали за максимална удобност

Белата јака од вештачко крзно ви дава дополнителна удобност како и ремен со ист дизајн.

Едноставни за одржување 

Dormeo Warm hug домашната наметка е направена од 100% полиестер со одличен квалитет. Таа е топла и мека на допир. Достапна е во две бои - сива и розева, и 3 димензии - S, M и L. Се пере во машина на 40°C.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Материјал полиестер
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ