Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
Подарете удобност со најпопуларната декоративна перница од Dormeo. Полнета е со Wellsleep микровлакна, за лесна мекост, топлина, удобност и чувство како да е полнета со пердуви. Има двостран дизајн со луксузно вештачко крзно од едната страна и мека материјал од другата страна. Достапна е во 4 бои и 2 дизајни кои се одлични за комбинирање. Исто така, перницата може целосно да се пере во машина.
Dormeo Warm Hug Cushion
590,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо
Подарете удобност со најпопуларната декоративна перница од Dormeo. Полнета е со Wellsleep микровлакна, за лесна мекост, топлина, удобност и чувство како да е полнета со пердуви. Има двостран дизајн со луксузно вештачко крзно од едната страна и мека материјал од другата страна. Достапна е во 4 бои и 2 дизајни кои се одлични за комбинирање. Исто така, перницата може целосно да се пере во машина.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Дел од зимската традиција

Warm Hug ќебето и перницата ги прегрнуваат срцата на луѓето уште од Божиќ, 2013-та година. Всушност, милиони луѓе создадоа прекрасни спомени со овој сет од ќебе и перница.

Секој сака перници, а во овој период од годината, најмногу уживаме во нив. Можете да уживате во мекоста и топлината која ја нудат, со сите предности на Wellsleep® напредните микровлакна. Овој неверојатен материјал дише, лесен е и топол. Уникатната структура создава џебови со воздух за дополнителен волумен и чувство на мекост. 

Dormeo Warm Hug Cushion 2020

Додаток кој носи удобност и празничен дух во домот

 Често додатоците прават голема разлика кога станува збор за некоја соба или парче мебел. Поминуваме голем дел од времето дома, затоа е важно да создадете простор кој прави да се чувствувате удобно, опуштено и смирено. 

Сега, можете да додадете топлина насекаде со оваа луксузна Dormeo Warm Hug Перница со димензија 40х40см.

Dormeo Warm Hug Cushion 2020 Dormeo Warm Hug Cushion 2020 Dormeo Warm Hug Cushion 2020 Dormeo Warm Hug Cushion 2020

Дизајнирана за 2во1 изглед

 

Добијте 2 прекрасни изгледи од една перница, за стилски и забавен дом. Изберете од четирите бои и двата достапни дизајни.

Дизајн со текстура и боја на едната страна, прелевање на бојата од посветла кон потемна, со прекрасен омбре ефект. Другата страна е бела со вештачко крзно.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Сива

   

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Розева

Дизајн со плетено вештачко крзно: Едната страна е еднобојна, во виолетова или црвена, додека другата е лажно крзно со плетен дизајн.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Црвена

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Виолетова

   

Дополнителен дизајн за љубителите на традиционалните шари

 Dormeo Warm Hug Перницата е достапна во верзија каде што едната страна е еднобојна во златна или зелена боја а другата е со бело вештачко крзно. Соберете го сетот и мешајте и создавајте нови комбинации за поголема удобност во домот.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Златна

   

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Зелена

Се пере во машина

 Wellsleep микровлакната се отпорни на дамки и мувла и ќе ја одржат својата свежина подолго. Перницата целосно се пере во машина, што ја прави идеална за дневни соби каде што седат гости или каде што си играат децата. Кога ќе забележите дека ѝ е потребно освежување, исперете ја во машина на 30°C.  Исто така, перницата се суши брзо.

Dormeo Warm Hug Cushion 2020
Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% polyester (Wellsleep advanced)
Димензија 40x40cm
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% polyester
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.