Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Донесете ја магијата на празничната сезона во вашата спална соба, со новата Dormeo Warm Hug Постелнина. Навлаки за јорган и перница со дизајн со шармантни елки од едната страна и еднобојни од другата страна, за 4 изгледи со 1 постелнина. Изработена од висококвалитетен целосно природен памук, со сатенско ткаење за мекост и удобност. Достапна во 3 бои: бела, сива и праска боја.

Dormeo Warm Hug Постелнина
Од 1.890,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Донесете ја магијата на празничната сезона во вашата спална соба, со новата Dormeo Warm Hug Постелнина. Навлаки за јорган и перница со дизајн со шармантни елки од едната страна и еднобојни од другата страна, за 4 изгледи со 1 постелнина. Изработена од висококвалитетен целосно природен памук, со сатенско ткаење за мекост и удобност. Достапна во 3 бои: бела, сива и праска боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Освежена спална соба

Важно е редовно да ја менувате и перете постелнината за да одржуте свежа, здрава и хигиенска средина за спиење за вас и вашето семејство.

Како што се менува сезоната, идеално време е е да ја збогатите вашата колекција на постленини со оваа висококвалитетна и шармантна постелнина, специјално дизајнирана за најмагичниот период од годината.

Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

Топла прегратка за секоја сезона

Dormeo Warm Hug колекцијата е совршена за во зима. Сега, уживајте во удобноста и во спалната соба со оваа постелнина, која ќе создаде совршена атмосфера за опуштање, одмор и потребниот сон.

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

  Праска боја

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

  Сива

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

  Бела

Висококвалитетен памук со меко, луксузно ткаење

Навлаките за јорган и перница се изработени од 100% памук, целосно природен, антиалергиски материјали кој нуди одлично чувство на кожата. Употребата на сатенско ткаење додава луксузност, правејќи го памукот помек и поеластичен од кај обичнот ткаење, со финиш кој ги крева влакната и нуди прекрасно чувство при допир.

Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

4-во-1 стил со шармантен дизајн

Почувствувајте го духот на празничната сезона и донесете зимска магија во спалната соба со овој прекрасен дизајн кој нуди 4 различни изгледи од 1 сет. Од едната страна има празнични мотиви со лесен омбре ефект а, од другата страна, постелнината е еднобојна, во сива, бела или праска боја. Мешајте и комбинирајте ги страните за целосно нов изглед.

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

2 димензии за сите кревети

Постелнината е достапна во 2 димензии за навлака на јорган: 140х200см (со 1 навлака за перница со димензија 50х70см) и 200х200см (со 2 навлаки за перници со димензија 50х70см). Се пере во машина на 60°C.

Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ