Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-75%

Практичен и едноставен за употреба. Модерно, луксузно и меко е единствениот начин на кој може да се опише Dormeo Valentina чаршавот.

Dormeo Valentina Чаршав

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Практичен и едноставен за употреба. Модерно, луксузно и меко е единствениот начин на кој може да се опише Dormeo Valentina чаршавот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мек со трајна удобност

Овој елегантен чаршав, кој е дел од Valentina колекцијата, е практичан и едноставен за употреба. Достапен е во бела боја.

Поради уникатните карактеристики на памукот, овој чаршав е антибактеристики и отпорен на прашински грини што го прави совршен за сите лица кои имаат проблеми со алергии, астма или чувствителна кожа.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star