Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Dormeo Trio Електрична основа со летвички

Photo
Video

Dormeo Trio е електрична основа со летвички со која можете да ги подгинете нозете или горниот дел на телото со притискање на едно копче. На овој начин, можете да ја прилагодите висината без да станувате или без да ви биде потребно друго лице.

Dormeo Trio Електрична основа со летвички
17.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Trio е електрична основа со летвички со која можете да ги подгинете нозете или горниот дел на телото со притискање на едно копче. На овој начин, можете да ја прилагодите висината без да станувате или без да ви биде потребно друго лице.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Оптимизирајте го креветот и спијте поудобност со прилагодлива, електрична основа со летвички

Искористете го вашиот кревет максимално со оваа прилагодлива, електрична основа со летвички која ќе ви помогне да ја постигнете оптималната позиција додека спиете. Dormeo Trio е електрична основа со летвички со која можете да ги подгинете нозете или горниот дел на телото со притискање на едно копче. На овој начин, можете да ја прилагодите висината без да станувате или без да ви биде потребно друго лице.

Електрична контрола за максимална удобност

Електрична контрола за прилагодување на висината на креветот, која ќе ви овозможи да:

 • ја ја прилагодите висината на основата со летвички,
 • добиете практичен пристап,
 • го намалите стресот на долниот дел на грбот со обезбедување на правилната висина.

Карактеристики

 • Далечинско управување со жица
 • 42 еластични летвички од бреза, со гумени држачи
 • Одлична поддршка и прилагодлива удобност, за да можете да ја изберете индивидуалната цврстина на лумбарниот дел со 9 прилагодливи летвички
 • Гумените држачи се ставени на цврсти дрвени рабови и краевите на дрвената рамка се заштитени со гума
 • Целата ширина на косновата на креветот е со федери
 • Одличнна вентилација: основата со летвички овозможува воздухот слободно да движи под креветот
 • Мотор со Eco green ознака
 • За кого се наменети?

  • За сите кои сакаат поголема удобност 
  • Одлични се за постарите
  • Препорачани за луѓето кои поминуваат подолго време во кревет

  Како функционира

  5 зони кои го следат обликот на телото

  Електричната основа со летвички Trio е прилагодлива основа, што значи дека летвичките се заоблени и флексибилни. Со ергономски дизајн, оваа основа може да ви помогне да ја прилагодите цврстината според важите желби, обезбедувајќи ви поддршка и удобност.

  Покрај стабилната поддршка на 'рбетот, прилагодливата основа со елтвички ви овозможува и одличен проток на воздух за душекот кој ќе го продолжи неговото траење.

Технички карактеристики
Димензија 80-90 x 200 cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Максимална тежина на корисник /
Материјал birch polywood, цврста бука
Прилагодлива накосеност Да
Прилагодлива цврстина Да

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ