Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Торба за складирање

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-11%

Лесна торба која се склопува и има рачки од страните. Таа е неверојатно практично решение за заштедување на простор во плакарите. Од страните има прозорчиња кои ви овозможуваат во секое време да проверите што има внатре, како и внатрешни лепенки за затегање на гардеробата. Достапна во 3 различни димензии.

Dormeo Торба за складирање

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 349,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Лесна торба која се склопува и има рачки од страните. Таа е неверојатно практично решение за заштедување на простор во плакарите. Од страните има прозорчиња кои ви овозможуваат во секое време да проверите што има внатре, како и внатрешни лепенки за затегање на гардеробата. Достапна во 3 различни димензии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Најдобар и наједноставен начин за складирање

Барате едноставен начин за сортирање на гардеробата во вашиот плакар? Се селите во помал стан и веќе немате доволно простор? Овие торбици од Дормео ви нудат идеално решение за складирање на се - од гардероба до пешкири, постелнина, чевли и многу повеќе.

Одлична за повеќе простор во плакарите

Оваа торбица има рачки и лепенки за прицврстување на алиштата - странично има прозорчиња кои ви овозможуваат во секое време да знаете што има во неа.

Лесна и склоплива

Направена е од лесен 135 грамски полиетилен и се склопува за едноставно складирање кога не ја користите. Лепенките ја прицврстуваат гардеробата на едно место.

Достапна во 3 димензии

Дормео торбицата е достапна во 3 различни димензии:

 • 40x42x25 см.
 • 65x50x15.5 см.
 • 65x50x27 см.

Сооеветна е за:

 • оние кои имаат помал простор
 • оние кои често се селат
 • сите кои имаат многу гардероба
 • идеална за детски играчки
 • складирање на книги или списанија

Технички карактеристики
Димензија 40 x 42 x 25 см
Дормео програма дневна соба
Материјал PE
Тежина 275 g

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star