Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Спијте подобро и подлабоко со оваа стилска и удобна маска за спиење. Идеална е за сите кои имаат лесен сон, луѓе кои работат до доцна, луѓе кои често патуваат или тие кои делат соба со некој што сака да гледа телевизија или да чита до доцна во ноќта. Изработена е од свиленкасто мек материјал, со удобни еласични прерамки и достапна е во три дизајни.

Dormeo Маска за спиење 2022
390,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Спијте подобро и подлабоко со оваа стилска и удобна маска за спиење. Идеална е за сите кои имаат лесен сон, луѓе кои работат до доцна, луѓе кои често патуваат или тие кои делат соба со некој што сака да гледа телевизија или да чита до доцна во ноќта. Изработена е од свиленкасто мек материјал, со удобни еласични прерамки и достапна е во три дизајни.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Блокирајте ја светлината за подобар сон

Луѓето еволуирале да спијат во темница, но, модерниот живот значи светилки, екрани и повеќе пречки кои секогаш ве држат будни. Сега, можете да ги одморите очите и мозокот, со едноставна и удобна маска за спиење.

Dormeo Sleeping Mask 2022

Здравствените придобивки на целосната темница

Покривањето на очите за да уживате во целосна темница, без разлика кој дел од денот е и што се случува околу вас, е брз, ефикасен начин да го зголемите нивото на мелатонин во телото. Ова ќе ви помогне лесно да потонете во длабок, природен и здрав сон, кој ќе му помогне на телото да се одмори, опушти и да ја поврати енергијата и силата.

Dormeo Sleeping Mask 2022

Едноставно решение кое можете да го користите секаде

Dormeo Маската за спиење е во нејзиното 5-то издание, нудејќи практично, пристапно и ефикасно решение на многу проблеми со спиењето. Само ставете ја, легнете и уживајте во целосната релаксација која ќе ја донесе целосната темница.

 • Dormeo Sleeping Mask 2022

  Спиење

 • Dormeo Sleeping Mask 2022

  Патување

 • Dormeo Sleeping Mask 2022

  Дремка

 • Dormeo Sleeping Mask 2022

  Работење ноќна сменаk

Корисна за сите, одличен подарок

Додека тие со хронични проблеми со спиењето најдобро ќе ги забележат ефектите, секој може да ужива во предностите на намалените стимулации во активното и секогаш осветленото секојдневие.

 • Користете ја за брзи дремки за да се почувствувате освежено и да ја повратите енергијата, во секој дел од денот.
 • Совршена е за сите кои работат ноќна смена и треба да спијат кога сонцето е веќе изгреано, помагајќи. му на телото да го следи природниот ритам, да остане здраво и да го задржи силниот имунитет.
 • Одлична е за сите кои делат соба со некој кој гледа телевизија или чита книга до доцна во ноќта.
 • Без разлика дали патувате со автобус или авион, маската за спиење нуди повеќе мир на сите ваши патувања.

Стилски дизајн и квалитетни материјали

Dormeo е експертот за спиење, па така Маската за спиење е изработена од најдобрите материјали, лесни и свиленкасти кои ќе бидат нежни кон кожата на лицето. Оваа маска се пере на 30°C и е достапна во 3 стилски дизајни: розева или сина со бели точки и темно сина.

 • Dormeo Sleeping Mask 2022
 • Dormeo Sleeping Mask 2022
 • Dormeo Sleeping Mask 2022
Технички карактеристики
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star