Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Sleep Inspiration Постелнина

Photo
Video

Sleep Inspiration постелнина со разиграни бои кои ќе го донесат мирисот на пролетта во Вашата спална соба. Изработена е од 100% памук и достапна во 2 бои. Може да се пере во машина на 60°C. Единечната постелнина се состои од навлака за јорган 140x200см. и навлака за перница 50x70см. додека двојната постелнина од навлака за јорган 200x200см. и 2x навлаки за перници 50x70см.

Dormeo Sleep Inspiration Постелнина
Од 1.490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Sleep Inspiration постелнина со разиграни бои кои ќе го донесат мирисот на пролетта во Вашата спална соба. Изработена е од 100% памук и достапна во 2 бои. Може да се пере во машина на 60°C. Единечната постелнина се состои од навлака за јорган 140x200см. и навлака за перница 50x70см. додека двојната постелнина од навлака за јорган 200x200см. и 2x навлаки за перници 50x70см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Внесете пролетна свежина во вашата спална соба

Развеселете ја вашата спална соба со Dormeo Sleep Inspiration постелнината со точкаста декорација со сенки од сина или розева боја. Оваа постелнина е изработена од 100 %  памук и ќе несе пролетна свежина во вашата соба. Таа има убава точкаста декорација од едната страна и јасна боја од другата, и вие можете да ги мешате како сакате.

Мек памук и пастелни бои за да се долови расположението

Dormeo Sleep Inspiration постенината е направена од 100 % памук, материјал кој има најприродно и најмеко чувство. Тоа е достапно во 2 комбинации бои  - азурно сина и корално розева, за да внесат свежо пролетно чувство во вашата спална соба. Благодарение на двојниот дизајн, вие можете да ја уредите спалната со 4 различни дизајни, едноставно преку бирање и комбинирање на различните страни од навлаката за перница и покривката за јорганот.

Патент за лесно одржување

Dormeo Sleep Inspiration комплетот има лесни одлики за одржување, што го прави да биде лесен за одржување и вие можете да го перете во машина за перење на температура од 60°C.  Исто така додадовме третман на путер за да постигне овој комплет да биде мек и нежен на допир. И покривката за јорганот и навлаките за перници имаат скриен патент за лесно одржување.

Врвки за поудобно користење

Ако вашата покривка јорган има врвки на аглите, вие ќе се израдувате кога ќе откриете дека јорганот од Dormeo Sleep Inspiration постелнината има врвки, и вие ќе можете да ги врзете јорганот и покривката заедно и да престанете да се грижите за движењето на јорганот внатре во покривката додека спиете. Комплетот постелнина во две стандардни димензии:  покривка за јорган 140 x 200 см. со 1 навлака за перница 50 x 70 см. или покривка за јорган 200 x 200 см. со 2 навлаки за перници 50 x 70 см.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма спиење
Достапни бои azzuro, CORAL
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star