Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Silver Flex основата за кревет со летвички е навистина лесна за местење. Рамката е изработена од бука а летвичките од дрво од бреза. Содржи 28 летвички. Можете да ја прилагодите цврстината на лумбарниот дел со 5-те прилагодливи летвички. 12 нивоа на вистина кај главата. Достапни повеќе димензии. 2 години гаранција.

Dormeo Silver Flex Летвички
11.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Silver Flex основата за кревет со летвички е навистина лесна за местење. Рамката е изработена од бука а летвичките од дрво од бреза. Содржи 28 летвички. Можете да ја прилагодите цврстината на лумбарниот дел со 5-те прилагодливи летвички. 12 нивоа на вистина кај главата. Достапни повеќе димензии. 2 години гаранција.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Добијте до 30% повеќе удобност и одржувајте го вашиот душек свеж

Кога станува збор за удобноста во спиењето, летвичките се незаменливи. Дормео Силвер Флекс летвичките содржаат летвички кои ви обезбедуваат цврста поддршка и можност за целосна адаптација на вашето тело за време на спиењето.

Со нив добивате дури до 30% поголема удобност благодарение на еднаквата дистрибуција на телесната тежина, ергономската положба на телото и оптималната циркулација на воздух со што се спречува создавањето на влака во душекот.

Главни предности:

 • до 30% поголема удобност
 • цврста поддршка и оптимална прилагодливост
 • адаптација на телото, еднаква дистрибуција на телесната тежина
 • ергономска положба на спиење
 • обезбедува оптимална циркулација на воздух
 • го продолжува животот на вашиот душек

Соодветни се за:

 • За сите оние кои бараат поголема удобност во спиењето
 • За оние кои имаат Дормео душек
Технички карактеристики
Димензија 70-120 cm x 190-200 cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Максимална тежина на корисник 130 kg
Материјал брезово дрво, буково дрво
Прилагодлива накосеност Да
Прилагодлива цврстина Да

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ