Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Мека, топла удобност каде и да сте, со ова луксузно и меко ќебе. Уживајте додека лежете на каучот, додека читате книга или гледате телевизија, надвор во градината или каде и да ви е потребно разгалување. Двостраниот дизајн е достапен во две бои, кафеава и сива. Се пере во машина за алишта и има димензија од 140х160см.

Dormeo Silky Soft Ќебе
1.690,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Мека, топла удобност каде и да сте, со ова луксузно и меко ќебе. Уживајте додека лежете на каучот, додека читате книга или гледате телевизија, надвор во градината или каде и да ви е потребно разгалување. Двостраниот дизајн е достапен во две бои, кафеава и сива. Се пере во машина за алишта и има димензија од 140х160см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Најлесниот начин да додадете удобност и топлина во домот

Овозможете си мека удобност со ова луксузно и меко ќебе, кое изгледа преубаво и ќе ја разведри секоја соба. Нема потреба да го вклучувате греењето или да облекувате подебела облека, само земете го ќебето и стоплете се, каде и да сте.

Dormeo Silky Soft Blanket

Мекост која ќе сакате да ја имате во ваша близина

Ништо не е поубаво од меко ќебе и уживање во мека удобност. Ова неверојатно ќебе ќе ви го понуди тоа и многу повеќе, со чувство на мекост наспроти вашата кожа.

Стилски и практичен, ќе го користите секаде

Достапен е во две бои, кафеава и сива и со стилски, двостра дизајн, ова луксузно ќебе изгледа одлично секаде. Користете го на каучот во дневната соба, како прекривка во спалната соба или надвор, на постудени денови. Чувајте едно во автомобилот додека патувате или за на пикник или во опремата за кампување. Ставете го подот, како мека подлога за играње на децата или понесете го на спортски настани и користете го како наметка. Многу намени, дома и надвор.

  • Dormeo Silky Soft Blanket
  • Dormeo Silky Soft Blanket

Одличен подарок за вас и саканите

Лесен и со практична диимензија, 140х160см, ова ќебе е трајно, се пере во машина и е идеален подарок за сите.

Dormeo Silky Soft Blanket
Технички карактеристики
Димензија 140x160 cm
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ