Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

SeaWorld постелнина во вашата детска соба, за соништа полни со фантастични авантури со ајкули и морски сирени. Постелнината со две лица со разиграна шара од едната страна и со шарени ленти од другата ќе направат собата да биде ново омилено место за играње на вашето дете.

Dormeo Seaworld Постелнина
1.290,00 ден.
1.096,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

SeaWorld постелнина во вашата детска соба, за соништа полни со фантастични авантури со ајкули и морски сирени. Постелнината со две лица со разиграна шара од едната страна и со шарени ленти од другата ќе направат собата да биде ново омилено место за играње на вашето дете.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Разиграна шара за да ја разбуди вашата детска имагинација

Дормео ви внесува SeaWorld постелнина во вашата детска соба, за соништа полни со фантастични авантури со ајкули и морски сирени. Постелнината со две лица со разиграна шара од едната страна и со шарени ленти од другата ќе направат собата да биде ново омилено место за играње на вашето дете. 

За соништа полни со фантастични подводни авантури

Момчињата веројатно ќе уживаат повеќе во снагата, бестрашноста и моќта на ајкулите, додека девојчињата можеби повеќе ќе ја сакаат убавината, љубезноста и таинственоста на морските сирени. Каков и да е изборот за постелнина на вашето дете, нивната имагинација ќе расцути за време на нивните соништа исполнети со динамични подводни авантури.

Постелнина која е направена од 100% памук и која може да се мие

Со цел да се постигне најприродното и најпријатното чувство, постелнината Dormeo SeaWorld е направена од 100% памук со путераст третман, кој прави биде мек на допир и лесен за одржување. Целиот комплет се пере на 60°C – температура која ги убива грињите и бактериите, што го прави да биде соодветен за деца со алергии.

Постелнина со патент за лесно одржување

Dormeo SeaWorld постелнината е достапна во една димензија: навлака за јорган со димензии 140x200 цм & 1x јастучница 50x70 цм. И прекривката за јорганот и јастучницата имаат патент и со тоа не само вашите деца туку и вие ќе бидете  среќни поради оваа нова постелнина која е лесна за одржување.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма за деца
Достапни бои розева, сина
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star