Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-14%

Донесете светлина и топла, удобна атмосфера во домот со една од овие стилски и модерни миризливи свеќи. Изработени од природен парафински восок, во стаклена тегла, овие свеќи ќе донесат свежина во секоја соба. Достапна во 3 различни мириси и бои: Колаче од ѓумбир (бела), Зачинет шеќер (кафеава) и Портокал и цимет (портокалова).

Dormeo Миризливи свеќи

Редовна цена: 290,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Донесете светлина и топла, удобна атмосфера во домот со една од овие стилски и модерни миризливи свеќи. Изработени од природен парафински восок, во стаклена тегла, овие свеќи ќе донесат свежина во секоја соба. Достапна во 3 различни мириси и бои: Колаче од ѓумбир (бела), Зачинет шеќер (кафеава) и Портокал и цимет (портокалова).

Дознајте повеќе
Детали за производот
Донесете светлина и топла, удобна атмосфера во домот со една од овие стилски и модерни миризливи свеќи. Изработени од природен парафински восок, во стаклена тегла, овие свеќи ќе донесат свежина во секоја соба. Достапна во 3 различни мириси и бои: Колаче од ѓумбир (бела), Зачинет шеќер (кафеава) и Портокал и цимет (портокалова).
Технички карактеристики
Димензија Дијаметар 8,5 см., висина 8 см.
Дополнителни карактеристики Свеќата гори постојано отприлика 30 часа
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star