Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Renew Natura Јорган

Photo
Video
-63%

Natura јорганот од Дормео е идеален за сите оние кои имаат загреани спални или пак во текот на спиењето им е многу топло. Овој одличен јорган му овозможува на вашето тело да дише, давајќи ви чувство на свежина и удобност. Natura јорганот е достапен во 2 димензии: 140 x 200 и 200 x 200 см.

Dormeo Renew Natura Јорган

Редовна цена: 3.980,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Natura јорганот од Дормео е идеален за сите оние кои имаат загреани спални или пак во текот на спиењето им е многу топло. Овој одличен јорган му овозможува на вашето тело да дише, давајќи ви чувство на свежина и удобност. Natura јорганот е достапен во 2 димензии: 140 x 200 и 200 x 200 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мекиот допир на органскиот памук

Органскиот памук се одгледува без употреба на токсични пестициди и синтетички ѓубрива, како најдобар избор за производство на ткаенини кои доаѓаат во допир со кожата - како што се јорганите. Но, Natura јорганот е, исто така, нежен и за околината.

Додадете природна удобност на вашите ноќи

Органскиот памук кој се користи за изработка на Natura јорганот е долготраен, дише и е многу мек,па вие можете да го користите во текот на целата гогина. Овој јорган е полнет со Wellsleep® микровлакна благодарение на кои тој дише и е неверојатно мек. Дополнително има иновативни воздушни џебови кои го зголемуваат волуменот на јорганот и го прават уште поудобен.

Технички карактеристики
Димензија 140x200 cm; 200x200 cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Навлака Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (AirX System); Linning under bottom fabric: 100% polypropylene
Полнење 50% lyocell (TencelTM Lyocell), 50% Polyester (Wellsleep® advanced)

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ubavka Stamenkovska

www.topshop.com.mk

Recenzija
Veke imam iskustvo so jorganite na Dormeo, topli, lesni, meki, i gi preporachuvam na site.

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ