Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Жешки попусти до 80%

Најголема летна распродажба. Цени какви што сме немале никогаш досега!

Цени какви што сме немале никогаш досега!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Dormeo Primavera Домашните папучи се меки и во нив ќе ви биде топло и во најстудените месеци. Достапни се во 2 бои: беж и сина, како и во 3 големини:  S (37-38), M (39-40), L (41-42).

Dormeo Primavera Домашни папучи
Од 149,00 ден. До
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Dormeo Primavera Домашните папучи се меки и во нив ќе ви биде топло и во најстудените месеци. Достапни се во 2 бои: беж и сина, како и во 3 големини:  S (37-38), M (39-40), L (41-42).

Дознајте повеќе
Детали за производот

Dormeo Primavera Домашните папучи се меки и во нив ќе ви биде топло и во најстудените месеци.

Достапни се во 2 бои: беж и сина, како и во 3 големини: S (37-38), M (39-40), L (41-42).

Материјал: вештачко крзно, сатен, ЕВА гума и микрофибер.  

  • меки и удобни
  • достапни се во 2 бои: беж и сина, и во 3 големини: S (37-38), M (39-40), L (41-42)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star