Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Модерно, луксузно и меко е единствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот. Практичен и едноставен за употреба.

Dormeo Primavera Чаршав
790,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Модерно, луксузно и меко е единствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот. Практичен и едноставен за употреба.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Модерно, луксузно и меко е единствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот.

Достапен е во беж боја. Направен е од комбинација на Tencel® и памук кои му даваат мазен изглед. 

Се перат во машина.

Ткаенина: 55% лиоцел (Tencel®), 45% памук; TC233

Технички карактеристики
Дормео програма спиење
Достапни бои беж, виолетова, зелена, сина
Материјал памук, тенцел
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star