Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-25%

Модерно, тренди, луксузно и меко, се еднинствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот. Достапен во 3 димензии 90x200, 160x200 и 180x200 см.

Dormeo Primavera Primavera Чаршав

Од Редовна цена: 240,00 ден. До


Специјална цена: 179,00 ден. До

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Модерно, тренди, луксузно и меко, се еднинствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот. Достапен во 3 димензии 90x200, 160x200 и 180x200 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Модерно, луксузно и меко е единствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот.

Dormeo Primavera чаршавот има ластик по целиот раб. Достапен е во 3 бои: сина, беж и зелена. Направен е од комбинација на Tencel® и памук кои му даваат мазен изглед. Тој е достапен во 3 димензии: 90x200, 160x200  180x200 см.

Dormeo Primavera чашравите се длабоки 25см што значи дека идеално се прилагодуваат и на повисоки душеци. Се перат во машина.

Ткаенина: 55% лиоцел (Tencel®), 45% памук; TC233

  • еластични страни
  • достапен во 3 бои
  • достапен во 3 димензии
  • Комбинација од Тencel® и памук
Технички карактеристики
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома