Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-58%

Модерно, тренди, луксузно и меко, се еднинствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот.

Dormeo Primavera

Редовна цена: 590,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Модерно, тренди, луксузно и меко, се еднинствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Модерно, луксузно и меко е единствениот начин на кој може да се опише Dormeo Primavera чаршавот.

Dormeo Primavera чаршавот има ластик по целиот раб. Достапен е во 4 бои: виолетова, сина, беж и зелена. Направен е од комбинација на Tencel® и памук кои му даваат мазен изглед. Тој е достапен во 3 димензии: 100x200, 160x200  180x200 см., освен зелената која е достапна само во димензија 100х200см.

Dormeo Primavera чашравите се длабоки 25см што значи дека идеално се прилагодуваат и на повисоки душеци. Се перат во машина.

Ткаенина: 55% лиоцел (Tencel®), 45% памук; TC233

- еластични страни
- достапен во 4 бои
- достапен во 3 димензии
- Комбинација од Тencel® и памук

 

 

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики elasticised sides and corners
Дормео програма спиење
Достапни бои беж, виолетова, зелена, сина
Материјал памук, тенцел
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star