Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Донесете смиреност во бањата и уживајте во новите пешкири со супер мек финиш, кој ќе го обожавате. Пешкирите имаа висока впивливост и брзо се сушат. Изработени се од 100% памук со елегантен дизајн, за класичен изглед. Достапни во три димензии, се перат на 40°C и специјално третирани за совршен изглед.

Nature's Linen Edge Пешкир
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Донесете смиреност во бањата и уживајте во новите пешкири со супер мек финиш, кој ќе го обожавате. Пешкирите имаа висока впивливост и брзо се сушат. Изработени се од 100% памук со елегантен дизајн, за класичен изглед. Достапни во три димензии, се перат на 40°C и специјално третирани за совршен изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Освежете се!

Дали вашите пешкири изгледаат грубо и уморно? Дали влакната се рамни и безживотни по перењето? Заменете ги со свежи нови пешкири, достапни во три димензии, за меко и луксузно чувство и освежете ја бањата со класична, минималистичка елеганција.

Dormeo Nature's Towel Linen Edge

Памук, за најдобриот квалитет

Памукот е целосно природно влакна кое долго се цени поради своите неверојатни карактеристики на мекост и издржливост, што го прават идеален материјал за изработка на производи кои доаѓаат во допир со кожата. Антиалергиски е, брзо се суши и одлично впива, значи совршен е за пешкири. Излезете од туширање и уживајте во чувството кое го нудат свежите и меки влакна со 450 гсм дебелина и уживајте во секое туширање. Се перат на 40°C, со мерцијализиран финиш за совршен изглед, подолго време.

Dormeo Nature's Towel Linen Edge

Уникатен дизајн, достапен во 3 димензии

Dormeo Nature’s Linen edge Пешкирот има уникатен дизајн кој нуди класична елеганција. Достапен е во беж боја со три различни димензии: за лице (30 x 50см), за раце (50x100см), за туширање (70x140см).

Dormeo Nature's Towel Linen Edge

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Овие висококвалитетни пешкири се дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Погледнете ја целата Nature‘s колекција

Технички карактеристики
Дормео програма за тоалет

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star