Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Освежете ја вашата бања со висококвалитетен пешкир од Dormeo. Изработен од 100% памук за целосно природна и антиалергиска мекост, впивливост и цврстина. Достапен е во 3 димензии (за лице, раце, туширање) и 3 бои (сива, беж, зелена), со цветен дизајн. Комбинирајте ги за да создадете сопствен стил во бањата.

Nature's Flowers Пешкир
Од 290,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 4
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Освежете ја вашата бања со висококвалитетен пешкир од Dormeo. Изработен од 100% памук за целосно природна и антиалергиска мекост, впивливост и цврстина. Достапен е во 3 димензии (за лице, раце, туширање) и 3 бои (сива, беж, зелена), со цветен дизајн. Комбинирајте ги за да создадете сопствен стил во бањата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Памук, за најдобриот квалитет

Памукот е целосно природно влакна кое долго се цени поради своите неверојатни карактеристики на мекост и издржливост, што го прават идеален материјал за изработка на производи кои доаѓаат во допир со кожата. Антиалергиски е, брзо се суши и одлично впива, значи совршен е за пешкири. Излезете од туширање и уживајте во чувството кое го нудат свежите и меки влакна со 520 гсм дебелина, со целата луксузност во вашиот дом.

Dormeo Nature's Towel Flowers

Надградете ги вашите пешкири со стил

Заменет е ги вашите стари и истрошени пешкири, со нови од Dormeo Nature‘s колекцијата. Изработени од виококвалитетен, супер мек памук, во три практични димензии и класични бои. Лесен начин за дополнителна удобност и да го претворите домот во оаза на мирот.

Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers

Елегантен дизајн, достапен во 3 димензии

Добро е да имате пешкири во различни бои и дизајни, па лесно ќе знаете кои се за перење а кои се чисти. Овие пешкири се достапни во три бои - сива, беж и зелена, бои кои ќе ја надополнат секоја бања, со цветен дизајн за допир на елеганција. Достапни се три димензии: за лице (30 x 50см), за раце (50x100см), за туширање (70x140цм). Комбинирајте ги боите и димензиите и создадете атмосфера која ќе го рефлектира вашшиот стил. Се перат на 60°C.

Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Овие висококвалитетни пешкири се дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Dormeo Nature‘s Collection Dormeo Nature‘s Collection
Технички карактеристики
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ