Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Dormeo Nature's Класична перница

Photo
Video

Кажете збогум на старата перница и почастете го вашето семејство со нова перница која одговара на сите положби на спиење. Полнета е со Wellsleep® микровлакна за волуменозна удобност, со алое вера финиш на навлаката за мекост и CleanEffect® третман кој штити од мириси, прашински грини, микроби, бактерии и мувла. Лесно се отвора и се прилагодува нејзината висина и цврстина.

Dormeo Nature's Класична перница
2.590,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 4
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Кажете збогум на старата перница и почастете го вашето семејство со нова перница која одговара на сите положби на спиење. Полнета е со Wellsleep® микровлакна за волуменозна удобност, со алое вера финиш на навлаката за мекост и CleanEffect® третман кој штити од мириси, прашински грини, микроби, бактерии и мувла. Лесно се отвора и се прилагодува нејзината висина и цврстина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одморете ја главата на поголема удобност

Поминувате многу часови, секоја ноќ, во кревет, затоа важно е да се одморите на чиста, свежа перница која ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност. Уживајте во ова и многу повеќе со Dormeo Nature’s Класичната перница.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

WellSleep® влакна за волумен и поддршка

Перницата е полнета со напредни WellSleep® микровлакна, кои работат заедно за да создадат илјадници воздушни џебови кои даваат чувство на мекост, без да ја жртвуваат потребната поддршка за правилна поставеност на 'рбетот. Перницата лесно се отвора па ќе можете да додавате или вадите влакна и да ја добиете посакуваната цврстина и висина.

  • Dormeo Nature's Pillow Classic
  • Dormeo Nature's Pillow Classic
  • Dormeo Nature's Pillow Classic

Природната мекост на алое вера

Навлаката на перницата е третирана со алое вераш, што дава мекост и нежен допир.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

CleanEffect® за хигиенска перница

Ја одморате чувствителната кожа на лицето на перница и дишете во неа во текот на цела ноќ, поради тоа, важно е да знаете дека Dormeo Nature’s Класичната перница има навлака која е третирана со CleanEffect®. Ова функционира како заштита од мириси, бактерии, микроби, мувла и прашински грини, создавајќи поздрава средина за спиење која се грижи за кожата и белите дробови.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

Изработена со одржливост на ум

Навлаката на перницата е изработена од 100% рециклирани влакна. Мазна е и пријатна на допир, а во исто време е и трајна.

Перницата ја добивате со торбичка за повеќекратна употреба, за складирање или др. На овој начин, се грижиме за нашата иднина и нашата планета.

Одговара на сите стандардни навлаки за перници

Перницата е со димензија 50х70см, одговара на сите стандрадни навлаки за перници и доаѓа со торбичка од 100% рециклирани влакна.

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Dormeo Nature‘s Класичната перница е дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Dormeo Nature‘s Collection Dormeo Nature‘s Collection
Технички карактеристики
Висина 17 см
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ