Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
Outlet

Донесете природен стил во вашиот дом со оваа класична, но, во исто време и енергетско ефикасна ламба, со висина од 29см, која нуди нежна, топла светлина која ќе го направи секој простор поудобен. Дрвената основа и прекрасниот дизајн ќе ви помогнат да создадете целосно природен амбиент за уживање, подалеку од стресовите на денот. Работи со стандардни E26 сијалици.

Nature's Ламба
790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Донесете природен стил во вашиот дом со оваа класична, но, во исто време и енергетско ефикасна ламба, со висина од 29см, која нуди нежна, топла светлина која ќе го направи секој простор поудобен. Дрвената основа и прекрасниот дизајн ќе ви помогнат да создадете целосно природен амбиент за уживање, подалеку од стресовите на денот. Работи со стандардни E26 сијалици.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Со светлина, до поголема удобност во домот

Сите знаеме дека мебелот и декорациите се важен дел од домот, но, еден запоставен дел е светлото. Вистинската светлина за вистинското време од денот и вистинското место, може да создаде расположение во кое ќе сакате да работите, играте или да се опуштите. Затоа, додајте природен стил во вашиот дом со оваа класична столна ламба и уживајте во удобноста на нејзината светлина, кога и да посакате.

Dormeo Nature's Lamp

Природата е најдобриот лек

Истражувањата покажуваат дека природата прави да се чувствуваме подобро, додека оддалеченоста од неа може да доведе до чувство на осаменост и депресија. Поради тоа, многу луѓе обожаваат миленици или домашни растенија и поради тоа ја дизајниравме Dormeo Nature's Ламбата. Нуди многу повеќе од смирувачко влијание, со едноставниот и висококвалтиетен дизајн, по пристапна цена.

Dormeo Nature's Lamp

Чист, класичен и практичен дизајн

Dormeo Nature’s Ламбата е столна ламба со висина од 29см и ширина од 17см, доволно мала за да ја собере во мал простор или како ламба на ноќната масичка, а сепак да ви остане простор за телефонот, книга и др. Триаголната основа е изработена од светло обоено дрво, додека беж материјалот има безвременски, скандинавски изглед. Вклучете ја ламбата и ќе добиете топла светлина соодветна за читање или користете ја како декорација, за осветлување на темните места во домот.

Dormeo Nature's Lamp

Работи со класични сијалици

Ламбата има кабел од 1,6м кој можете да го вклучите во штекер и класичен прекинувач за вклучување и исклучување. Потребна ви е стандардна E26 сијалица, до 60 вати и е класифицирана како енергетски ефикасна бидејќи штеди струја и пари.

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Dormeo Nature‘s Ламбата е дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите..

Погледнете ја целата Nature‘s колекција

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star