Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Бидете сигурни дека вашето семејство ќе биде покриено и удобно за време на потоплите ноќи, со оваа лесна прекривка изработена од 100% памук. Мекиот материјал кој дише, ви овозможува чувство на безбедност, без прегревање за време на топлите ноќи. Елегантен дизајн со цвеќиња и лисја и достапнa во 4 бои и 3 практични димензии. Совршена како прекривка за на кревет или за на пикник.

Nature's Памучна прекривка
3.390,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Бидете сигурни дека вашето семејство ќе биде покриено и удобно за време на потоплите ноќи, со оваа лесна прекривка изработена од 100% памук. Мекиот материјал кој дише, ви овозможува чувство на безбедност, без прегревање за време на топлите ноќи. Елегантен дизајн со цвеќиња и лисја и достапнa во 4 бои и 3 практични димензии. Совршена како прекривка за на кревет или за на пикник.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Максимално удобни и за време на потоплите ноќи

Како што деновите стануваат подолги и ноќите потопли, време е да ги кренете тешките прекривки и да ги извадите тенките и лесни памучни прекривки кои нудат умерена топлина, со цел да се чувствувате безбедно кога заспивате и да уживате во квалитетен сон, цела ноќ, без прегревање.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Целосно природно чувство на удобност и безбедност

Одлично е чувството, за време на топлите ноќи, кога ќе се покриете со лесен слој удобност и топлина. Сега, време е да додадете леснотија, односно, летна памучна прекривка во вашата колекција. Ви ја претставуваме практичната Nature’s Памучна прекривка.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Изработена од 100% мек памук кој дише

Целосно природниот памук со децении се користи поради своите неверојатни каракатеристики. Мек е, дише, впивлив и антилаергиски, толку совршен за употреба во производи кои доаѓаат во допир со кожата. Во исто време, памукот е цврст, издржлив и ја задржува својата форма и облик со години, правејќи го практичен и достапен материјал. Поради ова, тој е најдобриот материјал за летна прекривка.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Додајте боја и стил на секоја соба, дури и надвор

Иако е дизајнирана за употреба во спалната соба, Dormeo Nature’s Памучната прекривка е достапна во 2 бои, со дизајн со цвеќиња и лисја и ќе додаде нов стил за освежување на секоја соба.

  • Префрлете го преку софа, стол, клупа или друг мебел за зголемена мекост и боја.
  • Совршена е за да ја понесете надвор и да ја користтите на земјата или за малку додадена топлина или заштита од сонцете во градината, додека кампувате или сте на пикник.
  • Чувајте ја во автомобилот за да ги заштитите седиштата од мокрите и валкани миленици, дури и по нивните авантури во калта.
Dormeo Nature's Cotton Blanket Dormeo Nature's Cotton Blanket Dormeo Nature's Cotton Blanket

Достапна во 3 димензии

Оваа летна прекривка е достапна во три популарни димензии, 130x190, 200x200 и 220x220см. Може да се пере во машина на 60°C и брзо се суши. Идеален додаток за вашата колекција на висококвалитетна Dormeo постелнина.

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Dormeo Nature‘s Памучната прекривка е дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Dormeo Nature‘s Collection Dormeo Nature‘s Collection
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ