Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Брзо и лесно додадете уште еден слој удобност на вашиот кревет, софа, омилена фотелја или на кампување, со ова практично и елегантно ќебе. Изработено е од супер мек материјал и достапен во сива или розе боја, со контрастно порабување. Димензија: 120x160см. Може да се пере на 30°C.

Dormeo My Comfortable Ќебе
1.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Брзо и лесно додадете уште еден слој удобност на вашиот кревет, софа, омилена фотелја или на кампување, со ова практично и елегантно ќебе. Изработено е од супер мек материјал и достапен во сива или розе боја, со контрастно порабување. Димензија: 120x160см. Може да се пере на 30°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во удобноста на вистински меко ќебе

Секогаш е добро кога уживате под топло, меко ќебе и уживате во чувство на удобноста и безбедноста која ја нуди. Тогаш зошто да не додадете дополнителна удобност во вашата спална соба, дневна соба или на друго место со Dormeo My Comfortable Ќебе. Изработено е од многу мек материјал што го прави совршен подарок за вас или за најблиските.

Практичен со повеќе намени дома или надвор

Очигледното место каде што можете да го ставите ова ултра меко ќебе е на креветот, за дополнителен слој на топлина и удобност, но факт е дека може да се користи речиси секаде.

  • Завиткајте се со него на софата или фотелјата, за дополнителна удобност додека гледате телевизија или читате книга
  • Совршен за постудените денови во градината, на пикник или на плажа, каде можете да се завиткате и заштитите од свежината и да уживате во удобноста на домот, каде и да сте.
  • Ставете го на подот и создадете безбедна површина за игра, која лесно се одржува, за вашето бебе или дечиња.
  • Чувајте едно во автомобилот – ќе се изненадите колку често ќе ви се најде додека сте на пат.
  • Користете го како шал во зимските денови и завиткајте се во вистинска луксузност.
  • Ставете го на креветот на вашето милениче за дополнителна удобност и заштита која лесно се пере.
  • Топлиот и лесен материјал значи дека ќебето лесно се складира и лесно се носи со вас – совршен за кампувања и патувања.

Достапен во две бои, со класичен дизајн

Dormeo My Comfortable Ќебето има димензија од 120x160 см и е достапен во две суптилни бои, сива и розе, кои ќе додадат опуштен и смирен амбиент во најбучните простории. Рабовите на ќебето имаат класичен раб со конец во контрастни бои. За да обезбедиме максимална хигиена, ќебето се пере на 30°C и брзо се суши.

Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star