Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 
Photo
Video

Дормео Милана креветот е со модерен италијански дизајн и ви нуди супериорна удобност. Идеално се вклопува во секоја спална соба. Има модерна форма и е достапен во неколку бои.

Dormeo Millana Единечен кревет
14.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дормео Милана креветот е со модерен италијански дизајн и ви нуди супериорна удобност. Идеално се вклопува во секоја спална соба. Има модерна форма и е достапен во неколку бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Елеганција во вашата спална соба!

Доколку стилот во вашиот дом е важен за вас, тогаш сигурно голем дел од времето поминувате во потрага по идеалниот мебел. Дормео Милана има модерен дизајн кој се вклопува во речиси секоја спална соба. Дополнително, Милана креветот создава удобна средина за спиење.

Прекрасни бои кои го надополнуваат изгледот на вашиот дом

Дормео Милана креветот е достапна во 5 бои: венге, цреша, даб, слонова коска и бела.

Идеална удобност и апсолутна тишина за совршен одмор

Дормео Милана ви ја нуди удобноста која ви е потребна за убаво да се одморите, а што се однесува до шкрипењето на креветот, има одлична звучна изолација, па го нема оној непријатен звук превртување.

Заштедете време благодарение на едноставниот начин на склопување и одржување

Дормео Милана креветот се склопува многу едноставно и секој алат кој ви е потребен за да ја склопите, го добивате во комплетот.

Земја на потекло: Италија

Забелешка: летвички не се вклучени во комплетот.

Дормео летвички кои одговараат на креветот Милана се:

  • Дормео Трио Флекс
  • Дормео Компакт Флекс

Наменет за:

  • Млади брачни парови кои првпат го опремуваат нивниот дом
  • Љубителите на минималистички дизајн и чисти форми
  • Оние кои сакаат едноставен мебел кој лесно ќе се вклопи во домашниот декор
  • Оние кои не сакаат да губат време и енергија во разместување на мебелот
  • Сите оние кои сакаат висококвалитетен и функционален мебел по поволна цена
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star