Нема производи во вашата кошничка.

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-46%

Освежете го изгледот на вашата спална соба и наспијте се квалитетно со оваа нова постелнина со овчичката Мео и зборовите „POWER“ и „SLEEP“. Направена од 100% природен перкал памук за поголема удобност и свежина. Сетот содржи навлака за јорган 140x200см или 200x200см и една или две навлаки за перници 50x70см. Постелнината е еднобојна од другата страна за четири различни изгледи со една постелнина.

Dormeo МЕО Постелнина

Редовна цена: 2.190,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Освежете го изгледот на вашата спална соба и наспијте се квалитетно со оваа нова постелнина со овчичката Мео и зборовите „POWER“ и „SLEEP“. Направена од 100% природен перкал памук за поголема удобност и свежина. Сетот содржи навлака за јорган 140x200см или 200x200см и една или две навлаки за перници 50x70см. Постелнината е еднобојна од другата страна за четири различни изгледи со една постелнина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Тренди стил и нежна удобност

Донесете ја забавата со МЕО овчичката во вашата спална соба, со оваа постелнина изработена од 100% природен перкал памук, за меко и нежно чувство при допир.

Релаксирање и одмор, енергија и моќ

Овчичката МЕО е секогаш подготвена за забава, но некогаш ѝ е потребен одмор, а каде подобро отколку во кревет со зборовите „POWER“ и „SLEEP?“ Сега оваа стилска постелнина ќе донесе енергија, забава и релаксација во спалната соба,но и ќе ги инспирира вашите соништа.

  • Dormeo Meo Bedding Set
  • Dormeo Meo Bedding Set

Два различни изгледи со една постелнина

Навлаката за перница има различни стран. Од една дизајн со МЕО, а од другата со зборовите „POWER“ или „SLEEP“. Па така, можете да ги свртите перниците за да создадете нов изглед на вашата спална соба.

Изработена од памук за максимална удобност при спиењето

Овој сет е изработен од 100% памук, идеалниот материјал чии неверојатни карактеристики се познати уште од дамнешни времиња.

  • Памукот е лесен но екстремно јак и траен
  • Има одлични карактеристики за впивање и проветрување, а исто така е и одличен проводник за топлина, овозможувајќи ви да ви е топло во текот на зимата и ладно во текот на летото.
  • Мек и нежен на допир, без статичен елетрицитет.
  • Памукот е 100% природни влакна. За разлика од синтетичките материјали и материјалите базирани на масла, не е алерген и не содржи штетни хемикалии.
  • Лесен за перење, сушење и одржување.
Dormeo Meo Bedding Set

Перкал памук за нежна, долготрајна удобност

Перкал памукот е мазен, рамен, тесно ткаен материјал, познат по тоа што е цврст и мек,но без сјајот на сатенот. Исто така, перкал памукот е полесен за одржување од класичниот памук.

Добивате и практична еколошка торба за повеќе употреби

МЕО се грижиза околината, па така, оваа постелнина е спакувана во памучна торба која го има истиот прекрасен дизајн, намалувајќи го пластичниот отпад. Користете ја за пазарување, за на работа, на плажа или каде и да одите. Покажете ја вашата разиграна страна и ширете насмевки каде и да одите.

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики навлака за јорган 140x200 & 2x навлаки за перница 50x70; навлака за јорган 200x200 & 2x навлаки за перница 50x70
Дормео програма дневна соба
Материјал 100% cotton

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.