Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Уживајте во луксузноста на 100% турски памук, со овој сет од 3 пешкири. Долгите влакна на турскиот памук имаат голема впивливост и брзо се сушат, па така, тие остануваат свежи подолго, додека стануваат помеки со користење. Достапни во сива и кафеава боја, со стилски дизајн. Сетот вклучува пешкир за раце (30x45 см), пешкир за бањање (50x100 см) и голем пешкир (70x130 см).

Dormeo Luxury Towel Сет пешкири
2.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во луксузноста на 100% турски памук, со овој сет од 3 пешкири. Долгите влакна на турскиот памук имаат голема впивливост и брзо се сушат, па така, тие остануваат свежи подолго, додека стануваат помеки со користење. Достапни во сива и кафеава боја, со стилски дизајн. Сетот вклучува пешкир за раце (30x45 см), пешкир за бањање (50x100 см) и голем пешкир (70x130 см).

Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузност како во спа, дома

Секој го сака чувството на мек, удобен пешкир по долга, опуштена бања или туширање. Сега, можете да уживате во луксузноста на спа, во вашиот дом, со овој сет од три пешкири, изработени од 100% турски памук, иделаен материјал за пешкири.

Dormeo Luxury Towel 3pcs Set

Брзо се сушат за да спречат создавање мувла и непријатни мириси

Влагата привлекува бактерии и мувла а влажните пешкири брзо може да станат нехигиенски и миризливи, предизвикувајќи проблеми со бањата и здравето. Долгите влакна на турскиот памук обезбедуваат поголема површина за влагата да може да испари и со тоа се суши побрзо од било кој пешкир. Идеални се за дома, но и за патување, на плажа, без непријатни мириси во торбата.

Dormeo Luxury Towel 3pcs Set

Турски памук за мекост, впивливост и издржливост

Исто како египетскиот памук, турскиот памук со векови се цени за неговиот квалитет. Долгите влакна го прават да биде поизджлив, помек и со поголема впивливост од кој било друг памук. Исто така, со користењето, тој станува помек. Како 100% природен материјал, тој не содржи штетни хемикалии.

Dormeo Luxury Towel 3pcs Set

Три димензии за секоја потреба

Овој 3-делен сет е составен од три практични димензии за секоја потреба:

  • 30x45 см рачен пешкир
  • 50x100 см пешкир за бањање
  • 70x130 см голем пешкир
Dormeo Luxury Towel 3pcs Set
Технички карактеристики
Димензија за раце: 30x45 см.; за туширање: 50x100 см.; голем пешкир: 70x130 см.
Дормео програма за тоалет
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ