Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Luna Анатомска перница

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Dormeo Luna анатомската перница одлично се обликува на контурите на вашата глава и врат. Направена е од мемори пена и ви нуди оптимална удобност и поддршка.

Dormeo Luna Анатомска перница
390,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Luna анатомската перница одлично се обликува на контурите на вашата глава и врат. Направена е од мемори пена и ви нуди оптимална удобност и поддршка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Dormeo Luna анатомската перница одлично се обликува на контурите на вашата глава и врат.

Направена е од мемори пена и ви нуди оптимална удобност и поддршка.

Мемори пената идеално се адаптира на формата на вашата глава и ви помага во спречувањето на болките во вратот. Анатомската перница е соодветна за оние кои спијат на грб и на страна.

Страните се направени од ткаенина со AirX систем која обезбедува оптимална циркулација на воздух низ перницата и ја одржува свежа и сува.

Материјал:

 • Ткаенина: 100% полиестер
 • Странична ткаенина: 100% полиестер (AirX System)
 • Внатрешна ткаенина: 100% полиестер
 • Јадро: мемори пена

Думњнзии: 30x50 см

 • јадро од мемори пена
 • антибактериска заштита и третман против прашински грини
 • AirX System
 • со внатрешна навлака
 • со патент
 • навлака која се вади и се пере
 • идеална за оние кои спијат на страна и на грб
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star