Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Lines постелнината од Дормео е достапна во зелена, виолетова, сива и розева боја. Навлаките на перници се затвораат како плик, додека навлаката за јорган има копчиња. Целата постелнина се пере на 60°C. Одберете помеѓу 2 класични димензии: навлака за перница 50х70см, единечен сет 140х200см и двоен сет 200х200см.

Dormeo Lines Постелнина
Од 1.890,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Lines постелнината од Дормео е достапна во зелена, виолетова, сива и розева боја. Навлаките на перници се затвораат како плик, додека навлаката за јорган има копчиња. Целата постелнина се пере на 60°C. Одберете помеѓу 2 класични димензии: навлака за перница 50х70см, единечен сет 140х200см и двоен сет 200х200см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мирен сон обвиткан во луксуз

Во колекцијата Есен-Зима 2018, ви ја претставуваме прекрасната луксузна постелнина од Дормео Lines. Таа е неверојатно мека и пријатна, изработена од 100% памучен сатен.  

Една постелнина, 4 различни комбинации

Одберете помеѓу 4 различни комбинации во вашата спална соба со менување на страните на навлаката за пеница и навлаката за јорган. Линиите во боја на бела позадина обезбедуваат светол и модерен изглед, додека пак еднобојната страна дава елегантен изглед.  

Модерен дизајн, едноставно одржување

Lines постелнината од Дормео е достапна во зелена, виолетова, сива и розева боја. Навлаките на перници се затвораат како плик, додека навлаката за јорган има копчиња. Целата постелнина се пере на 60°C. Одберете помеѓу 2 класични димензии: навлака за перница 50х70см, единечен сет 140х200см и двоен сет 200х200см. 

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дополнителни карактеристики навлака за јорган 140x200 см. & 1x навлака за перница 50x70 см.; навлака за јорган 200x200 см. & 2x навлаки за перница 50x70 см.
Дормео програма дневна соба
Достапни бои виолетова, зелена, розева, сива
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star