Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Light ќебе/прекривка

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-50%

Dormeo Light Blanket има три бои и секое е со две лица: беж и светла беж, сина и свело сина, виолетова и светла виолетова. Идеално 2во1 летно ќебе и декоративна прекривка за кревет. Достапни димензии: 140x200, 200x200, 220x240см.

Dormeo Light ќебе/прекривка

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Light Blanket има три бои и секое е со две лица: беж и светла беж, сина и свело сина, виолетова и светла виолетова. Идеално 2во1 летно ќебе и декоративна прекривка за кревет. Достапни димензии: 140x200, 200x200, 220x240см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете го вашиот кревет во место кое нуди неверојатна удобност

Dormeo Light ќебето ќе ве прегрне со својата нежна мекост и ќе ја направи вашата соба пријатен простор за одмор. Ќебето може да го користите само, за време на потоплите ноќи или пак да го додадете како слој врз јорганот за време на постудените ноќи. Во текот на денот, вие можете да го покривате креветот со него и да ја претворите вашата спална во простор кој ви дава мир и удобност.

Користете го како прекривка за креветот или како ќебе

Ова прекрасно Light ќебе има 2 лица – едно лице со елегантна светла боја и другата страна е со потемна боја: сина, розева или беж. Со својот привлечен дизајн, тоа ви нуди прекрасен изглед за вашата спална или дневна соба.

Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3

Направен од убав, лесен материјал со специјален третман

Dormeo Light ќебето нуди неспоредлива свежина благодарение на напредните третмани. Како прво, ние го применивме Silvadur™ третманот, кој ефективно ги контролира бактериите и со тоа и непријатните мириси и губењето на бојата на материјалите. Благодарение на ова, Light ќебето подолго останува свежо и чисто притоа зачувувајќи си ја оригиналната боја. За ултра-мек крај, ќебето е поминато низ специјален ултразвучен третман.

Dormeo Light Blanket V3

Особено лесно и меко, со неверојатна моќ за циркулација на воздух

Dormeo Light ќебето е функционално и декоративно во исто време. Тоа е совршено за вашиот дом, канцеларија или автомобил, секојпат кога ви е ладно или имате потреба од мека прекривка. Благодарение на тоа што е лесно, ова ќебе е погодно за кампување или патување, бидејќи е направено од ултра-лесни 80гсм полиестер микровлакна. Ова ќебе е достапно во 3 димензии и може да се пере во машина на 30°C..

Dormeo Light Blanket V3
Технички карактеристики
Димензија 140x200 cm; 200x200 cm; 220x240 cm
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Алекс

www.topshop.com.mk

<3
пренежно, преубава боја, премеко, браво Дормео <3

Нате

www.topshop.com.mk

Препорака
Го купив прекривачот и ОДЛИЧЕН е. Го користам и како прекривач на спална и како ќебе за покривање. Многу е пријатен и лесен за одржување. Купете го, нема да згрешите. Мои препораки

2 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.