Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
Ова прекрасно ќебе ќе ги направи дремките и ноќните спиења позабавни. Меко и топло ќебе изработено од полиестер, со дизајн со розеви точки на виолетова позадина. Совршен е за детската соба и лесно може да се спакува за да му овозможи на вашето дете удобност каде и да е. Се пере во машина и е со димензија 120x160см.
Dormeo Лана Ќебе
1.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо
Ова прекрасно ќебе ќе ги направи дремките и ноќните спиења позабавни. Меко и топло ќебе изработено од полиестер, со дизајн со розеви точки на виолетова позадина. Совршен е за детската соба и лесно може да се спакува за да му овозможи на вашето дете удобност каде и да е. Се пере во машина и е со димензија 120x160см.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Девојчињата ќе се радуваат на одењето во кревет

Сонот е важен за сите нас, особено за децата кои растат. Одморот во теконт на ноќта и квалитетниот сон ќе му помогнат на вашето дете да го развие целосниот потенција, да посветува повеќе внимание во текот на денот и да биде посреќно и поздраво. Lana Garden ќебето ќе го направи одењето во кревет интересно, благодарение на разиграниот привлечен дизајн и топлината која ја нуди.

Повеќе од ќебе

Забавниот дизајн и леснотијата на ова ќебе, како и тоа што лесно се одржува и брзо се суши, го прави ова ќебе повеќе и подобро од обично ќебе.

  • Ставете го на подот за безбедно место за игра или пикник.
  • Користете го како прекривка за дополнителна топлина во постудените денови.
  • Понесете го на одмор или на преспивање, така вашето дете секогаш ќе се чувствува безбедно.
Dormeo Lana Garden Blanket

Трајно е и се пере

Ќебето е направено од полиестер, па затоа е меко и топло, без гребење и иритации. Антиалергиски, дише и отпорно на влага, затоа ќе остане свежо подолго време. Ќебето се пере во машина и е со димензија 120x160см, доволно големо за да ги собере најголемите соништа.

Dormeo Lana Garden Blanket

Дел од нашата нова линија за спанковци

Новата линија производи Lan & Lana ќе им понудат удобност на најмалите дечиња насекаде. Со разигран дизајн изработени од најмелките, најтоплите и најквалитетните материјали. Колекцијата ќе го воодушеви вашето дете и ќе ги инспирира најслатките соништа. Колекцијата вклучува ќебе, перница, јорган и тепих.

Технички карактеристики
Димензија 120x160 см.
Дормео програма за деца

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.