Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Lettia Кревет со механизам

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-65%

Доколку ви е потребно повеќе место во вашата спална соба, тогаш ќе уживате во Дормео Летиа кревет со механизам за подигање.

Dormeo Lettia Кревет со механизам

Од Редовна цена: 36.990,00 ден. До


Специјална цена: 12.990,00 ден. До

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Доколку ви е потребно повеќе место во вашата спална соба, тогаш ќе уживате во Дормео Летиа кревет со механизам за подигање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеално решение за поголем простор за складирање

Простор за складирање на работите никогаш не е доволен, секогаш имаме потреба од повеќе. Дебели јоргани, одела за скијање, перници, сите тие зафаќаат многу простор во плакарите.

Дормео Летиа рамката за кревет има механизам за подигање и складирање со што добивате голем простор под креветот во кој можете да ги чувате оние работи кои во одреден период од годината не ви се потребни.

Уживајте во мирот и тишината секоја ноќ

Летиа рамката за кревет има систем за звучна изолација, што значи дека веќе нема да го слушате оној непријатен звук на секое ваше превртување.

Елегантен и удобен дел од вашата спална соба

Дормео Летиа рамката е со малку заоблен наслон што ја прави неверојатно удобна и идеална за оние кои сакаат да читаат или да гледаат телевизија во кревет.

Оваа рамка е достапна во 5 бои: венге, цреша, бел даб, слонова коска и бела.

Земја на потекло: Италија

Забелешка: летвичките не се вклучени во пакетот.

Соодветни Дормео летвички се:

  • Дормео Трио Флекс
  • Дормео Компакт Флекс

Наменет за:

  • Млади брачни парови кои првпат го опремуваат нивниот дом
  • Љубителите на минималистички дизајн и чисти форми
  • Оние кои сакаат едноставен мебел кој лесно ќе се вклопи во домашниот декор
  • Оние кои не сакаат да губат време и енергија во разместување на мебелот
  • Сите оние кои сакаат висококвалитетен и функционален мебел по поволна цена
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома