Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Претворете ја секоја спална соба во слатко и шармантно место за одмор и опуштање, со оваа нова I Owl You постелнина. Изработена од целосно природен памук за удобност и мекост. Изберете една од четирите бои и уживајте во 4-во-1 изгледот со двостраните навлаки за перница и јорган. Достапна во димензија 140х200см, се пере на 60°C за долготраен изглед.

Dormeo I Owl You Постелнина
3.380,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Претворете ја секоја спална соба во слатко и шармантно место за одмор и опуштање, со оваа нова I Owl You постелнина. Изработена од целосно природен памук за удобност и мекост. Изберете една од четирите бои и уживајте во 4-во-1 изгледот со двостраните навлаки за перница и јорган. Достапна во димензија 140х200см, се пере на 60°C за долготраен изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нов изглед за спалната соба

Најбрзиот начин за да го смените изгледот на спалната соба е да ја промените постелнината, со навлаки за јорган и пернца кои ќе создадат совршена атмосфера за одмор и опуштање. Сега, можете да додадете и доза хумор и љубов со шармантниата постелнина од популарната колекција на Dormeo - Emotion, со безвременската порака “Owl you need is Love".

Dormeo I Owl You Bedding Set

Начин да покажете дека се грижите

Бувчињата со чувства се семејство на пријатели кои знаат дека топлиот дом и блиските врски се тајната на среќниот живот. Оваа нова постелнина ја споделува љубовта со дизајн кој ќе го допре вашето срце и ќе ве насмее. Идеална е за детската соба и за секого кое сака малку повеќе слатки моменти во спалната соба.

Dormeo I Owl You Bedding Set

4-во-1 изглед за шарена соба

Навалките за перница и јорган се дизајнирани за да ви обезбедат најразлични изгледи во спалната соба.

  • Едната страна на навлаката на јорганот има три шармантни бувчиња и слоганот “Owl You Need is Love”, додека другата страна е еднобојна.
  • Едната страна на навлаката за перница го покажува смешниот израз на бувчето - вклучувајќи и 3D уши! Другата страна има срциња, за слатки соништа.
  • Dormeo I Owl You Bedding Set
  • Dormeo I Owl You Bedding Set
  • Dormeo I Owl You Bedding Set
  • Dormeo I Owl You Bedding Set

Комбинирајте ги страните за да создадете четири различни комбинации од еден сет. Постелнината е достапна во жолта, зелена, сина или праска боја.

Квалитетни материјали и финиш

Нека не ве залажува слаткиот изглед на псотелнинита, таа е изработена според највисоките стандарди на Dormeo. Произведена со 100% целосно природен памук кој е издржлив и антиалергиски. Навлаката за перница е со димензија 50x70 см, се затвора со преклопување, додека навлаката за јорган е со димензија 140х200см и се затвора со патент.

Dormeo I Owl You Bedding Set

Лесна за одржување, за издржливи и трајни бои

Употребата на памук значи дека постелнината е лесна за одржување и целосно се пере во машина на 60°C. Боите ќе останат светли по перењето, дури и памукот ќе стане помек со тек на време.

Dormeo I Owl You Bedding Set

Emotion Owl Колекција

I Owl you Постелнината е дел од колекцијата Emotion Owl, која се состои и од други производи како перници, ќебиња, јоргани и меки играчки кои ќе ви по могнат да создадете удобна средина за спиење.

Проверете тука

Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star